BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.08%
Loodud: 15/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Master of Atlantis ülevaade

master of atlantis slot blueprint

“Master of Atlantis” on Vana-Kreeka mütoloogia merejumal Poseidonile pühendatud mäng, mille loojaks on Blueprint Gaming nimeline mängutootja. Nagu teistegi Blueprinti mängude hakkab ka “Master of Atlantise” puhul silma heal tasemel graafika ja huvitavad boonused.

Slotil on 5×4 mänguväli 40 võiduliiniga. Maksimaalselt võid rikkamaks saada 80 000€ võrra ja boonustest aitavad sind wild sümbolid, scatterid, Poseidon tasuta spinnid ja juhuslikult käivituv Trident Strike boonus.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud, on mäng pühendatud merejumal Poseidonile ja saladuslikule Atlantise saarele, mis teeb ka kujunduse täiesti unikaalseks. Taustal näed mereelustikku ja rullikutel teevad ilma Poseidon, Neptuni kolmhark, logod, merekoletised, haid, aarded ja pärlid. Vähemväärtuslikud sümbolid on Kreeka antiikmütoloogia stiilis pildiga kaardid.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Minimaalne panus on 0,50 eurot, maksimaalne 100€ ning mängu logo on see, mis võib sulle kätte tuua ihaldatud jackpoti. Reasta aktiivses võiduliinis viis mängu logo ja saad määratud mündi väärtusest 1000 korda suurema võidu. Kui täidad kogu mänguvälja wildide ja logodega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 800-kordselt (kuni 80 000€).

“Master of Atlantis“ mängu Wild-asendussümbol on Omega Wild kirjaga ikoon. Nagu alati, asendab Wild mistahes teisi puuduolevaid sümboleid võiduliinides.

Ka Poseidoni boonussümbol on ülikasulik, sest kui neid jääb rullikutele pidama vähemalt kolm, saad õnne proovida Poseidoni tasuta spinnide voorus. Kui boonusvooru käivitas neli või viis boonussümbolit, on tasuta spinnide hulgas ka kuni kaks Power spinni. Trident Power Spin garanteerib sulle tehtud panuse väärtusest vähemalt 100 korda suurema võidu.


– KOKKUVÕTE

“Master of Atlantis” on piisava boonuste arvuga moodne slotikas, millel on huvitav Kreeka jumalate ja mütoloogia temaatika.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem