Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.46%
Loodud: 08/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×1
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Master Joker ülevaade

Master Joker on Pragmatic Play nimelise kasiinomängude looja üks omanäolisemaid slotikaid, mis räägib loo riukalikust Jokkerist. Rullikute arv on viis, kuid ridade arv veergudel varieerub. Võite saad ikka vasakult paremale järjestikku paigutuvate sümbolite eest, aga rullikute kohal kõrgub ka võidukordajaid pakkuv Õnneratas.

Jokker on mängu wild, mis asendab teisi sümboleid ja paneb nimetatud Õnnerattagi pöörlema. Panuse suuruseks saad valida alates 1 sendist 100 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 10 000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Master Joker pakub mänguautomaatidele üsnagi iseloomulikku kujundust. Ka jokker on sage külaline erinevatel slottidel, kuid siin kõik ainult tema ümber keerlebki. Lisaks aitavad võite kombineerida Õnnelikud seitsmed, kuldsed Bar’id, melonid, ploomid ja kirsid. Üldiselt on graafika hea, kuid originaalsuse poolest jääb see mängu teistele omadustele siiski alla.

master joker slot screen

Mänguvälja alaosas on viis rullikut ning nende kohal Ratas, mille abil võid võitudele saada võidukordaja.


– BOONUSED

Master Joker on üllatusi täis mäng ja selle tõestuseks on ka ootamatusi täis boonusvoorud. Võiduliine ongi tegelikult ainult üks, aga raha saad nii vasakult paremale kui vastassuunas moodustunud kombinatsioonide eest.

Mängu tutvustuses on märgitud ka, et võid saada kuni sajani ulatuvaid võidukordajaid, kuid seda ainult siis, kui jokker jääb pidama kolmandal rullikul. Jokker on ka mäng wild asendussümbol ning kui see võtab osa võidu moodustumisest, läheb käima eelmainitud võidukordajaga Ratas.


– KOKKUVÕTE

Master Joker on kahtlemata huvitav slott, mis pakub pisut erinevat mängukogemust ja suurt võidupotentsiaali. Tänu wildidele saad käima panna võidukordajaid pakkuva Õnneratta rullikute kohal ja nii panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem