Pragmatic Play Logo
  • Pakkuja: Pragmatic Play
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.48%
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.09 – €45
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
  • Avaldati: 18.09.2018

Master Chen’s Fortune ülevaade

master chens fortune slot

Master Chen’s Fortune on slotimäng, millel käid rikka hiina kaupmehe jälgedes, kes käis läbi kõik maad ja mered ning nüüd tahab teha oma sõprade elu paremaks. Sellel Pragmatic Play mängul on 5-rullikut, 3-rida ja 9-võiduliini ning saad seda mängida nii mängu-kui ka pärisraha peale. Mängul leiad taaskäivitatavad tasuta spinnid, wildid, võidukordajad ja scatter-sümbolid, mis hea õnne korral toovad sulle sisse 5000 mündi väärtuses võidu.

master chens fortune slot screen

Mängul saad raha võita nii vasakult paremale kui vastassuunas moodustunud võiduliinide eest. Kõik auhinnarahad makstakse välja vastavalt moodustunud edetabelile, millel mängu peategelasel on kõrgeim reiting. Master Chen on wild-sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri, samuti kui saad 5 scatter-sümbolit aktiivsel võiduliinil, tähendab see sinu jaoks 5000-mündi suurust jackpotti! Ka Master Chen’s Fortune boonusfunktsioonide käivitamiseks tuleb sul taga ajada just scatter-sümboleid. Temaatilised sümbolid on pärit hiina kultuurist ning need on segatud madala väärtusega kaardisümbolitega 10-st ässani. Minimaalne panus on 0.10€ ja maksimaalne 90€.


BOONUSED

Collect 3, 4 or 5 Fortune Cookie Scatters to start the Master Chen’s Fortune Free Spins and enjoy 9, 12 or 15 rounds at the casino’s expense. Moreover, Wilds will turn into Expanding Wilds and cover the entire reel helping you form more winning combinations. Each time you score using a Wild, you’ll get the line win multiplied 2x.


MOBIILIS MÄNGIMINE

Mängi Master Chen’s Fortune slotil mistahes mobiilses seadmes ilma ühtegi rakendust alla laadimata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Pragmatic Play

NEW ancient egypt classic slot

Ancient Egypt Classic

vegas magic slot

Vegas Magic

Näita rohkem