Nolimit City Logo
Pakkuja: Nolimit City
RTP: ?%
Loodud: 19/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €10
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida Nolimit City slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Manhattan Goes Wild ülevaade

manhattan wild slot nolimit city

Naudi jazzi-kuldajastu atmosfääri Nolimit City nimelise mängulooja glamuursel Manhattan Goes Wild slotil. Mäng pakub äktšionit viiel rullikul 243 võiduliiniga nii, et reisil New Yorki saad kasu ka muutuvatest wildidest, respinnidest külgnevate wildidega ja tasuta spinnide voorust, kus temaatilised sümbolid muutuvad samuti wildideks. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 50 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Manhattan Goes Wild” on disainitud kasutades erilist Art Deco disainitehnikat. Peab ütlema, et see on päris hästi välja tulnud, sest pilvelõhkujate duo ja temaatilised sümbolid näevad tõeliselt vapustavad välja. Lisaks näed rullikutel standardseid kaardimängust tuttavaid sümboleid A, K, Q, J ja 10.

manhattan wild slot screen

Tähelepanu keskpunktis on karismaatilised Ameerika filmikangelased Bugsy ja Betty. Moodusta nendega võiduliin ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi viiekordselt. Wild asendab nagu ikka mistahes teisi võiduliinides puuduolevaid tavasümboleid.


– BOONUSED

“Manhattan Goes Wild” pakub nelja erinevat tüüpi boonusfunktsioone, mille puhul eriti olulist rolli mängivad just wild asendussümbolid. Kaks juhuslikut käivituvad boonusvooru põhinevad Bugsy ja Betty filmikangelastel:

– Bugsy Goes Wild – kõik Bugsy pildiga sümbolid muutuvad wildideks
– Betty Goes Wild – kõik Betty pildiga sümbolid muutuvad wildideks

Mängu tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme kokteiliklaasi sümbolid. Nüüd tuleb mängu eriline temaatiliste sümbolite mõõdik, mis täitub vastavate ikoonide ilmumisel. Kui mõõdik saab täis, muutuvad kõik väärtuslikumad sümbolid wildideks ja jäävad oma positsioonidele kuni boonusmängu lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Manhattan Goes Wild” toob suurlinna melu koju kätte ning pakub ka ainulaadseid visuaalefekte. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1215- kordselt.