Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.62%
Loodud: 02/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×8
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kui 400,000 mündid

Mahjong 88 ülevaade

mahjong 88 slot playngo

“Mahjong 88” on Aasia- teemaline mäng Play’n Go nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Sloti tegemisel on inspiratsiooni saadud vanast lauamängust ja selle juurde kombineeritud elemente õnnest ja rikkusest. Mängu teevad huvitavaks unikaalsed Fortune Frog mõõdik, Super Charge boonus, juhuslikud Wildid, paigalejäävad Wildid ja võidukordajad.


– SÜMBOLID

“Mahjong 88” sümbolite hulgas on palju tuttavaid ikoone samanimelisest lauamängust. Näed kohe, et ikoonid jaotuvad beežideks ja valgeteks lilli kujutavataks, millest esimesed on pisut vähem väärtuslikud. Näiteks saad vähemalt kaheteistkümnest valgest sümbolist moodustunud klastri eest 500 mündi väärtusega võrdse võidu. Samas, kui sama arvu beežidest sümbolitest moodustatud klaster maksab välja kõigest 12 mündi väärtusega võrdse võidu.

mahjong 88 slot screen


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Samamoodi nagu kuulsal lauamängul, on ka slotimängus sinu ülesandeks ühildada samade graveeringutega sümboleid selle erinevusega, et slotil pead paari sümboli asemel kokku saama sümbolite klastri. Klaster moodustub pikuti või laiuti omavahel järjestikku sümbolitest ning peale võiduliini moodustumist selles osalenud sümbolid haihtuvad tehes ruumi uutele. Mündi väärtuseks saaks määrata alates 0,01€-st kuni 10€ni.

Fortune Frog mõõdik- iga uus moodustunud klaster kasvatab näitu Fortune Frog mõõdikul. Kui see täis saab, käivitub üks neljast boonusest: Croak boonusvoorus muutub juhuslik hulk samu sümboleid scatteriteks, Spawn boonus muudab juhuslikud sümbolid teisteks sümboliteks, Tongue moodustab mänguväljal raamistiku ja muudab selle sisse jäävad sümbolid, Hop muudab ja hävitab kõrvuti asetsevad sümbolid.

Wildid- mängul rändad läbi nelja aastaaja nii, et igal aastajal käivituvad juhuslikult unikaalsed Wildid. Wilde lisatakse ainut peale kaotatud mänguvooru. Kevadel saad kuni 12 Wildi, suvel 5 Wildi, sügisel 11 Wildi ja talvel kuni neli paigalejäävat Wildi.

Super Charge- selle boonuse peale võid sattuda igal aastaajal ainult ühel korral. Saad võitudele viiekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Mahjong 88” mängul toob Play’n Go mängulooja uuele elule vana samanimelise lauamängu. Mäng on sobilik nii algajatele kui ka mängijatele, kes otsivad tõsisemat väljakutset. Tasuta spinnide vooru mängul ei ole, kuid viiekordset võidukordajat pakkuv Super Charge boonus teeb selle kuhjaga tasa.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid