Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €45
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Magic of Sahara videot

Magic of Sahara ülevaade

magic of sahara slot microgaming

“Magic of Sahara” on midagi tõeliselt erilist. Tegemist on Microgaming-nimelise mängulooja poolt loodud slotimänguga, millel saad aimu, kuidas näeb välja Põhja-Aafrika kõrberetk kohalike hõimude seltsis. Seiklus läheb lahti viiel rullikul üheksa võiduliiniga, mis pakuvad nii super-wilde, mis laienevad sama rulliku kõigile väljadele kui ka alati kasulikku tasuta spinnide vooru kahekordse võidukordajaga. Panuseid saad teha alates 9 sendist 45€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Magic of Sahara” kujundus on lihtne aga hästi tehtud. Taustal laiuvad lõputud kuldsed kõrbed ja natuke üksildane külake. Sümboliteks rullikutel madalama väärtusega kaardisümbolid ässast üheksani koos kaameli ja rännumeeste ikoonidega. Kõige väärtuslikum on noormehe ikoon, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 55-kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.

magic of sahara slot screen

Võiduliinide moodustamisel tuleb appi Magic of Sahara logo, mis on wild-asendussümboliks. See asendab võiduliinides kõiki puuduolevaid sümboleid peale scatterite. Kui moodustad võiduliini ainult wildidega, saad kolme, nelja ja viie wildi eest tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 6,67-, 44,44- ja 133,33-kordselt.


– BOONUSED

“Magic of Sahara” kõige oluliem lisafunktsioon on tasuta spinnide voor. Selle saad käivitada kahte moodi. Esimene võimalus on, kui rullikutel jääb pidama habemega hõimupealik Magic Tokens. Sümbol muutub kuninglikuks ikooniks ja lisab ühe lüli spetsiaalsesse boonusahelasse. Kui moodustad kahekümne viiest lülist koosneva keti, saad ka 25 tasuta spinni. Hõimupealik võib pidama jääda kõigil viiel rullikul seega iga spinniga võid ahelasse lisada kuni viis uut lüli.

Teine võimalus boonusvooru pääseda on scatter-sümbolitega. 3, 4 ja 5 juveelidega täidetud kaussi panevad kõik tasuta spinnide vooru käima. Olenevalt scatterite arvust teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 3-, 25- ja 100-kordselt.


– KOKKUVÕTE

Microgaming-mänguloojale omaselt ei ole püütud mängu liiga keeruliseks ajada. “Magic of Sahara” mängu keskne boonusvoor on tasuta spinnid ning olenevalt scatterite ja boonusahela lülide arvust võid tasku pista päris suuri summasid. Kombineeri wildid ja võidukordajad ning võid rõõmustada tehtud panuse väärtusest ka kuni 2222-korda suuremate võitude üle.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem