Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €45
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Vaata Magic of Sahara videot

Magic of Sahara ülevaade

magic of sahara slot microgaming

“Magic of Sahara” on midagi tõeliselt erilist. Tegemist on Microgaming-nimelise mängulooja poolt loodud slotimänguga, millel saad aimu, kuidas näeb välja Põhja-Aafrika kõrberetk kohalike hõimude seltsis. Seiklus läheb lahti viiel rullikul üheksa võiduliiniga, mis pakuvad nii super-wilde, mis laienevad sama rulliku kõigile väljadele kui ka alati kasulikku tasuta spinnide vooru kahekordse võidukordajaga. Panuseid saad teha alates 9 sendist 45€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Magic of Sahara” kujundus on lihtne aga hästi tehtud. Taustal laiuvad lõputud kuldsed kõrbed ja natuke üksildane külake. Sümboliteks rullikutel madalama väärtusega kaardisümbolid ässast üheksani koos kaameli ja rännumeeste ikoonidega. Kõige väärtuslikum on noormehe ikoon, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 55-kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.

magic of sahara slot screen

Võiduliinide moodustamisel tuleb appi Magic of Sahara logo, mis on wild-asendussümboliks. See asendab võiduliinides kõiki puuduolevaid sümboleid peale scatterite. Kui moodustad võiduliini ainult wildidega, saad kolme, nelja ja viie wildi eest tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 6,67-, 44,44- ja 133,33-kordselt.


– BOONUSED

“Magic of Sahara” kõige oluliem lisafunktsioon on tasuta spinnide voor. Selle saad käivitada kahte moodi. Esimene võimalus on, kui rullikutel jääb pidama habemega hõimupealik Magic Tokens. Sümbol muutub kuninglikuks ikooniks ja lisab ühe lüli spetsiaalsesse boonusahelasse. Kui moodustad kahekümne viiest lülist koosneva keti, saad ka 25 tasuta spinni. Hõimupealik võib pidama jääda kõigil viiel rullikul seega iga spinniga võid ahelasse lisada kuni viis uut lüli.

Teine võimalus boonusvooru pääseda on scatter-sümbolitega. 3, 4 ja 5 juveelidega täidetud kaussi panevad kõik tasuta spinnide vooru käima. Olenevalt scatterite arvust teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 3-, 25- ja 100-kordselt.


– KOKKUVÕTE

Microgaming-mänguloojale omaselt ei ole püütud mängu liiga keeruliseks ajada. “Magic of Sahara” mängu keskne boonusvoor on tasuta spinnid ning olenevalt scatterite ja boonusahela lülide arvust võid tasku pista päris suuri summasid. Kombineeri wildid ja võidukordajad ning võid rõõmustada tehtud panuse väärtusest ka kuni 2222-korda suuremate võitude üle.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW break da bank again respin slot

Break da Bank Again Respin

NEW relic seekers slot

Relic Seekers

NEW tiki vikings slot

Tiki Vikings

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee