Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 96.71%
Loodud: 30/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €5000
  • Võimalik võit: kuni 6,250,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Eksklusiivne boonus
  • 100 tasuta spinnid

Vaata Magic Oak videot

Magic Oak ülevaade

magic oak slot habanero

“Magic Oak” on üks nunnu väljanägemisega mäng Habanero-nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Kahtlemata näevad kõik Habanero mängud head välja, kuid “Magic Oak” sloti puhul on proovitud natuke erinevat kujundust ja boonuseid. Slotil on 4×4 mänguväli, mis Habanero mängude puhul esmakordne. Võite saad Cluster Pays põhimõttel, mis tähendab, et võitude saamiseks peab moodustuma klaster samadest sümbolitest.

Tegemist on volatiilse mänguga, mille boonuste hulgast paistavad eriti välja wild sümbolid, tasuta spinnid ja scatterid, mis tasuta spinnide vooru käivitavad.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu teema ei ole midagi ülemäära originaalset, kuid ometigi näeb slott suurepärane välja. Tutvud multika stiilis mängul salapärase metsa elanikega, mis paneb sind tundma nagu oleksid osa animafilmist.

magic oak slot screen

Sümboliteks on kaardipakist tuttavad mastid ja temaatilised jänku, rebane, orav, öökull ja pesukaru. Kaks boonussümbolit on puust tehtud Scatter ja Wild logod.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Nagu juba öeldud, maksab mäng võite Cluster Pays põhimõttel, kui samadest sümbolitest moodustub klaster. Klaster tähendab seda, et sümbolid peavad olema omavahel ühendatud mistahes suunas mänguväljal. Panuse suurust saad muuta panustamise taset või mündi suurust reguleerides. Minimaalne panuse väärtus on 20 senti.

Tasuta spinnide voor- boonusvoor käivitub, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt neli scatter-sümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust saad kaks kuni neli tasuta spinni.

magic oak slot review

Kui oled juba mõnda aega mänginud, paned kindlasti tähele rullikutel ilmuvaid erilisi tuuste. Lõpuks kogutakse need kokku ja “vabastatakse”, mis tähendab, et mänguväljale lisandub wild sümboleid. Kui vabastatakse sinised tuustid, muutuvad kõik samad sümbolid wildideks, kollased tuustid muudavad individuaalsete sümbolite väärtust.


– KOKKUVÕTE

“Magic Oak” on hea väljanägemisega mäng 4×4 mänguvälja ja Cluster Pays mängumootoriga. Hiilgav 98,07 suurune kasumlikkuse protsent mängijale tõmbab iga andunuma slotisõbra tähelepanu.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem