NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.97%
Loodud: 03/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 93,750 mündid

Magic Maid Cafe ülevaade

magic maid cafe slot netent

Magic Maid Cafe on NetEnt nimelise mängulooja anime teemaline slott viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 50 euroni spinni kohta ning kasu lõigata järjestikkuste võitudega saavutatavast kuni viiekordsest võidukordajast. Free Falls boonusvoorus võib kasulik võidukordaja kasvada ka kuni 15 peale!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Magic Maid Café” pakub Aasia hõngulist kujundust, mille loomisele aitab kaasa Jaapani kultuurile omane anime graafika. Kohviku stiilis disainitud mänguväljal pakuvad mängijale seltsi nunnud tegelased. Sümbolite hulgast leiad erinevaid maiustusi nagu küpsised, koogid ja jäätise. Kui veab, võid kohtuda ka kolme kauni Jaapani preilinnaga.

magic maid cafe slot screen

Neiudest suurimaid võite pakub roosade juustega kaunitar, sest temaga võid panuse tagasi võita 2,5-, 12,5- või ka kuni 125-kordselt(olenevalt sümbolite arvust mänguväljal). Küsimärgiga muffin on wild ning see asendab teisi puuduolevaid ikoone võiduliinis.


– BOONUSED

Magic Maid Café ei ole päris tavaline mäng, millel tšillid unises kohvikus vaid Aasiapäraselt kujundatud slotil võid mängumootori korralikult käima tõmmata tänu järjestikkustele võitudele. Iga võidu järel saad võimaluse uuesti võita ilma lisaraha sisse panemata. Samuti saad järjestikkuste võitude eest aina kasvava võidukordaja.

Võti, mis lukustab lahti südameid, on mängu scatter ja see viib sind tulusasse Free Falls boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Boonusvoorus mängid kümme korda kasiino kulul võimalusega jõuda ka kuni 15-kordse võidukordajani.


– KOKKUVÕTE

Magic Maid Café on lahe kombinatsiooni Aasia temaatikast ja järjestikkustest võitudest. Tegelikult on mäng sarnane ikoonilisele “Gonzo’s Quest” slotikale, mis on NetEnti üks legendaarsemaid mänge läbi ajaloo. Püüa mänguväli täita roosajuukselise Jaapani kaunitari piltidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2500-kordselt. Kui samal ajal oli aktiivne viieteist kordne võidukordaja, saad koguni 37 500-korda suurema võidu!

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee