NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.97%
Loodud: 03/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 93,750 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Magic Maid Cafe ülevaade

magic maid cafe slot netent

Magic Maid Cafe on NetEnt nimelise mängulooja anime teemaline slott viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 50 euroni spinni kohta ning kasu lõigata järjestikkuste võitudega saavutatavast kuni viiekordsest võidukordajast. Free Falls boonusvoorus võib kasulik võidukordaja kasvada ka kuni 15 peale!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Magic Maid Café” pakub Aasia hõngulist kujundust, mille loomisele aitab kaasa Jaapani kultuurile omane anime graafika. Kohviku stiilis disainitud mänguväljal pakuvad mängijale seltsi nunnud tegelased. Sümbolite hulgast leiad erinevaid maiustusi nagu küpsised, koogid ja jäätise. Kui veab, võid kohtuda ka kolme kauni Jaapani preilinnaga.

magic maid cafe slot screen

Neiudest suurimaid võite pakub roosade juustega kaunitar, sest temaga võid panuse tagasi võita 2,5-, 12,5- või ka kuni 125-kordselt(olenevalt sümbolite arvust mänguväljal). Küsimärgiga muffin on wild ning see asendab teisi puuduolevaid ikoone võiduliinis.


– BOONUSED

Magic Maid Café ei ole päris tavaline mäng, millel tšillid unises kohvikus vaid Aasiapäraselt kujundatud slotil võid mängumootori korralikult käima tõmmata tänu järjestikkustele võitudele. Iga võidu järel saad võimaluse uuesti võita ilma lisaraha sisse panemata. Samuti saad järjestikkuste võitude eest aina kasvava võidukordaja.

Võti, mis lukustab lahti südameid, on mängu scatter ja see viib sind tulusasse Free Falls boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Boonusvoorus mängid kümme korda kasiino kulul võimalusega jõuda ka kuni 15-kordse võidukordajani.


– KOKKUVÕTE

Magic Maid Café on lahe kombinatsiooni Aasia temaatikast ja järjestikkustest võitudest. Tegelikult on mäng sarnane ikoonilisele “Gonzo’s Quest” slotikale, mis on NetEnti üks legendaarsemaid mänge läbi ajaloo. Püüa mänguväli täita roosajuukselise Jaapani kaunitari piltidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2500-kordselt. Kui samal ajal oli aktiivne viieteist kordne võidukordaja, saad koguni 37 500-korda suurema võidu!

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem