Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.54%
Loodud: 01/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Magic Journey ülevaade

magic journey slot pragmatic

Magic Journey on Pragmatic Play nimeline slotimängude looja, mis pakub äktšionit kolmel rullikul kaheksa võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ning tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Mängu ägedamad hetked leiavad aset “esiletoodud” sümbolite kaasabil, mis löövad säravama 3×3 positsioone enda alla võtval ruudustikul.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Magic Journey on Hiina teemaline mäng, mille aluseks on sõdalase nimega Sun Wukong lugu. Taustal on traditsiooniline Hiina tempel ja kõrvu paitab omapärane muusikapala.

magic journey slot screen

Ekraani alumises osas märkad 1×5 positsioone katvat punktitabelit ja 3×3 ruudustiku selle kohal. Sümbolite hulgas on nii müütilisi kui ka Hiina kultuuris ikoonilisi tegelasi, kes kõik pakuvad täpselt sama suuri võite.


– BOONUSED

Magic Journey mängu võidu võti on esiletõstetud sümbolid, mis lähevad säravama mänguvälja alaosa punktitabelis. Kui esiletõstetud sümbolite hulgas on sloti peategelane Sun Wukong, saad teha ühe keerutuse kasiino kulul nii, et väärtuslikke esiletõstetud sümboleid on hulga enam.

Respinnid jätkuvad seni kuni enam uusi võite ei moodustu. Kui respinnid on läbi, saad võidusumma olenevalt kui palju võiduliine aktiveerus. Olenevalt võiduliinide arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 2-400 kordselt.


– KOKKUVÕTE

Magic Journey on huvitav ja volatiilne mäng, mida saad proovida demoversioonis või asuda kohe suuri võite jahtima. Võiduliine saad “esiletõstetud” sümbolite abil ja respinnide abil võib aktiveeruda terve 3×3 ruudustik.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem