Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 97.42%
Loodud: 16/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×6
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid
Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Machina Megaways videot

Machina Megaways ülevaade

machina megaways slot

“Machina“ on veel üks mäng, mis kasutab Big Time Gamingu uuenduslikku kujumuutvat MegaWays mängumootorit. Tegemist on fantaasiateemalise slotiga, mille loojaks on Big Time Gaming koostöös Kalamba Games mängutootjaga.

Võidujaht hakkab pihta suurel 6 rullikuga mänguväljal, mis pakub koguni 46 656 erinevat võiduliini. Panuseid saad teha alates 60 sendist kuni 600€ni spinni kohta. Kogu tasuta spinne boonusvoorus, kus wildid muudavad madalama väärtusega sümbolid väärtuslikemateks ning toovad sisse veelgi lisaspinne.

machina megaways slot screen


– SÜMBOLID

Ole valmis futuristlikuks linnapildiks, mis meenutab pisut kuulsat “Blade Runner” filmi, mis omal ajal oli populaarne üle planeedi. Sümboliteks rullikutel on madalama väärtusega kaardimängu sümbolid ässast üheksani pluss neli mehe ja naise tegelaskuju. Tavasümbolitest on tulusaim küborg- kui saad neid võiduliinis 6 või enam, teenid tehtud panuse tagasi 3,33 kordselt. Wild asendussümboliks on arvutikiip, see võib pidama jääda rullikutel 1, 2, 3 ja 4 ning asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale boonusikooni.


– BOONUSED

“Machina” kõige tulusam boonus on “Hyper Bonus”, mis käivitub kui boonusikoon jääb sama spinni ajal pidama mänguvälja 3., 4., 5. ja 6. rullikul. Võid tehtud panuse tagasi teenida 2, 5, 10 või 15 kordselt ning saada ka 10, 12, 15 või 18 tasuta spinni.

Igal korral, kui rullikutel jääb pidama wild, teenid punkte rullikutest paremal asuvasse mõõdikule. Kui mõõdik saab täis, saad 2 lisaspinni ja madalaima väärtusega inimeste tegelaskujud muutuvad küborgideks. Täida mõõdik uuesti ja järgmine sümbol muutub küborgiks kuni kõik 4 väärtuslikemat sümbolit muutuvad kõrgeima väärtusega küborgideks.

machina megaways slot review


– Jackpotid

Küborgite väärtus tuleb eriti hästi esile, kui plaanid omale haarata ühe kolmest jackpotist. Võid saada ühe Hõbe-, Kuld- ja Plaatinum jackpottidest, kui teenid ühe spinniga 10, 12 või 16 Küborgi sümbolit. Hõbe-, Kuld- ja Plaatinum jackpotid on väärt tehtud panusest 20, 50 ja 1000 korda rohkem!


– KOKKUVÕTE

“Machina” on suurepärane lisandus MegaWays mängumootorit kasutavate mängude hulka. Taustamuusika kõlab väga tõetruult ja visuaalid on võrreldavad filmide eriefektidega. Boonuseid ei ole ehk sama palju kui mõnel teisel analoogsel mängul, kuid “Hyper Bonus” funktsioon pakub tänu võidukordajatele ja tasuta spinnidele korraliku võidupotentsiaali.

Meeldiks mängida Big Time Gaming (BTG) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Big Time Gaming (BTG) 96.64% 6. Nov 2019
millionaire mystery box slot

Millionaire Mystery Box

Big Time Gaming (BTG) 96.82% 4. Apr 2018
extra chilli megaways slot

Extra Chilli

Big Time Gaming (BTG) 96.65% 14. Mar 2019
the final countdown slot

The Final Countdown

Näita rohkem