Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 94.44%
Loodud: 12/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €2500
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid

Luminous Life ülevaade

luminous life slot

“Luminous Life” on valgustav kogemus Playtech mängutootjalt 5 rullikul ja 243 võiduliiniga. Tee panuseid 20 sendist 300€ni spinni kohta arvutis, mobiilis või tahvlis. Tegevus toimub ookeanisügavustes ja suurtele võitudele jõuad Luminous Respin boonusfunktsiooni abil. Abiks on ka tasuta spinnide boonus, millel saad uusi tasuta spinne peale igat võitu. Jackpotisõprade rõõmuks saab “Luminous Life” mängul võita ka progressiivse jackpoti!


– SÜMBOLID

“Luminous Life” pakub rahustavat tunnet ning ka sümbolid rullikutel on pandud mõnusalt särama. Temaatilised sümbolid on kalmaar, meduus ja krevett. Kõige tasuvam merekurat maksab su panuse tagasi 2.5 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 5. Wild sümbol asendab kõiki teisi võiduliinis puuduvaid ikoone välja arvatud tasuta spinnide voorus.


– BOONUSED

Võidukombinatsiooni saamise järgselt käivitub “Luminous Respin” funktsioon– kõik võitnud sümbolid jäävad oma kohtadele ja rulliku jätkavad spinnimist. Kui moodustub veel uusi võiduliine, jäävad ka need paigale ja rullikud lähevad uuesti käima. Tasuta spinnid nii kaua kui jätkad võitmist.

luminous life slot screen

Standardne tasuta spinnide voor käivitub 3 või enama tasuta spinnide scatter-sümboli tabamist mistahes asukohaga mänguväljal. Alustuseks saad 5 tasuta spinni “Luminous Respin” funktsiooniga ning kõik võidukombinatsioonis osalenud scatterid muutuvad tasuta spinnide vooru ajaks wild-asendussümboliteks.

“Luminous Life” mängul on veel “Luminous Grand Prize”, mille omanikuks saad terve mänguvälja tasuta spinni scatteritega täitmise eest. Auhind? 250-kordne tehtud panuse summa.


– KOKKUVÕTE

Visuaalselt on “Luminous Life” maagilise rohkelt silmailu pakkuva kujundusega. Rabavalt kaunid animatsioonid ja perfektne graafika lisavad mängukogemusele palju juurde.

Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguautomaadiga, millel tuleb suurte võitude saamiseks varuda piisavalt kannatust ja raha. Maksimaalselt saad igal keerutusel võita tehtud panuse summa tagasi 250 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee