Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.05%
Loodud: 02/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Lucky U ülevaade

lucky u slot playtech

“Lucky U” on viie rulliku ja viie võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Playtech-nimeline kasiinomängude tootja. Mängu teemaks on õnn ja kõik sellega seonduv. Suuremad võidud peidavad ennast tasuta spinnide voorus, millel Õnneliku Tähekese sümbol annab sulle lisapreemia ja uusi tasuta spinne. Panuseid saad teha alates 5 sendist 500€ni spinni kohta nii arvutis kui mobiilis.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Lucky U” on üsna lihtsalt kujundatud mäng ja selle graafika sarnaneb Playtechi teisele slotile “The Flash“. Taustal tümpsub tempokas muusika, mis mõne aja möödudes hakkab pisut tüütuks muutuma. Rullikutel näed lisaks A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele silmadega püramiide, asteekide maske, lõvisid, pulle ja südamekujulisi lillasid vääriskive.

lucky u slot screen

Neist viimane on kõige väärtuslikum sümbol ning maksab tehtud panuse väärtusest 10, 20 ja 100 korda suuremaid võite, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis. Wild- asendussümboliks on täheke ning see võib pidama jääda 2., 3. ja 4. rullikul asendades kõiki teisi ikoone peale hobuseraua oma.


– BOONUSED

Kui soovid suurelt võita, siis proovi mänguväljal korraga saada vähemalt kuus hobuseraua sümbolit. Tegemist on scatteritega, mis käivitavad tasuta spinnide vooru viie standardse spinniga kasiino kulul. Lisaks saad hobuseraha sümbolite peal olevate numbrite summa jagu tasuta mänguvoore. Kui boonusvoor ajal ilmub mänguväljale Õnneliku Tähekese sümbol, saad eriauhinna pluss ühe tasuta lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

“Lucky U” on keskmise volatiilsusega õnneteemaline mäng, millel on lihtne ülesehitus ja väljanägemine. Ka mängu boonused ei üllata millegi erilisega. Mängul rikastumise kiirus oleneb peamiselt sellest, kui suur arv moodustub tasuta spinnide vooru käivitanud hobuseraua sümbolite pealt. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni 500-kordselt. Selleks tuleb kogu mänguväli täita südamekujuliste lillade vääriskividega.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem