Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 93.92%
Loodud: 16/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €15
  • Võimalik võit: kuni 1,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Lucky Twins Jackpot ülevaade

Lucky Twins Jackpot on Microgaming nimelise mängulooja sama seeria slotikate teine mäng, mis valminud koostöös teise tootjaga Pulse 8 Studios. Tegemist on Hiinateemalise mänguga, millel on klassikaline ülesehitus ja 3×3 positsioonidega mänguväli.

Lucky Twins Jackpot pakub viite võiduliini võimalusega kombineerida ka kuni 150 000 euroni ulatuv suurvõit. Boonussümboliteks on wildid ja kullakangi pildiga scatterid, samal ajal kui boonusmängus on võimalus pihta saada ka hiigeljackpotile. Panuse suuruseks saad valida 5 sendist 15 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Lucky Twins Jackpot teemaks on kõik õnne ja selle saavutamisega seonduv. Samal ajal on endiselt tegu Hiinateemalise mänguga, mis heidab valgust selle omapärase kultuuri kõige uskumatutele müütidele.

lucky twins jackpot slot screen

Graafika loomisel on kasutatud palju kulda ja karda eriti tausta kujundamisel, kuhu tundub, et on ära peidetud ruum korraliku varandusega. Positsioonidel näed mängu logo, kullakange, münte, amulette, kasse ja ka hulka kaardimängust tuttavaid ikoone.

Tegemist on volatiilse mänguga, mille jackpot ületab kõik ootused, samal ajal kui tavasümbolitega ei tasu ulmelisi võite oodata.


– BOONUSED

Wild asendussümbolid võivad välja ilmuda teisel ja kolmandal rullikud aidates võiduliine moodustada, kui mõni tavasümbol puudu jääb. Scatteri tunned ära Hiina kullakangide järgi ning boonusmängu käivitamiseks vajad neid korraga kõigil kolmel rullikul. Boonusvoorus saad valida üheksa Õnneliku Kassi vahel, et teada saada, kas jackpot on ehk just sellel korral sinu!


– KOKKUVÕTE

Lucky Twins Jackpot on Microgaming mängulooja Hiinateemaline slotikas, mis pakub volatiilset äktšionit võimalusega pihta saada ühele kolmest jackpotist. Nii võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem