Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Lucky Stripes videot

Lucky Stripes ülevaade

lucky stripes slot isoftbet

“Lucky Stripes” on värviküllane mäng, millel on pisut ebatavaline 3 rullikut ja kõigest üks võiduliin. Mängu loojaks on iSoftBeti nimeline slotimängude tootja ja võidu saamiseks pead tabama järjest kolm samavärvilist sümbolit. Ka respinnide vooru ei tasu alahinnata, sest see pakub tehtud panuse väärtusest kuni 100 korda suuremaid võite. Panuseid saad teha alates 1 sendist 1 euroni spinni kohta.


– MÄNGU ÜLESEHITUS JA VÕIDULIINID

“Lucky Stripes” mängu ülesehitus ei ole just kõige tavapärasem. Nagu juba öeldud, on rullikuid ainult 3 ja võiduliinid moodustuvad samavärvilistest sümbolitest või wildidest keskmisel rullikul.

lucky stripes slot screen

Igal värvilisel sümbolil keskmisel rullikul on ka kindel mündiväärtus. Kui moodustub võiduliin, on see raha, mille saad. Värvist sõltub auhinna suurus:
– Roheline liin maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2, 3 ja 5 kordselt.
– Sinine liin maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 8, 10 ja 12 kordselt.
– Roosa maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 15, 20 ja 25 kordselt.
– Kuldne liin maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 30, 50 ja 100 kordselt.

Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.


– BOONUSED

Mängul on ainult üks boonus, kuid see-eest on tegemist topeltkasulikuga. The Rockin’ Respins käivitub, kui wildid jäävad pidama rullikutel 1 ja 3 ning Rockin’ Respins logo rullikul 2.

Esimese ja kolmanda rulliku wildid jäävad omale kohale ja keskmine rullik läheb uuele ringile. Samal ajal pakub keskmine rullik hulka võidukordajatega auhindu. Mistahes respinniga võid võita tehtud panuse summa tagasi kuni 100 kordselt. Respinnid jätkuvad seni kuni kogumise sümbol peatub 2. rullikul.


– KOKKUVÕTE

“Lucky Stripes” ei ole päris igaühe jaoks, sest mängu ülesehitus on ühest küljest lihtne, kuid teisalt hoopis eriline. Boonused ja temaatika ei ole midagi väga erilist, kuid kui otsid midagi uutmoodi, siis tasub mängu proovida. Tegemist on üsna kõrge volatiilsusega slotiga, millel respinnide voor pakub korralikke võite. Taustal tümpsub raske rokkmuusika, mis kõlab hästi aga teemaga eriti kokku ei lähe.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem