Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 02/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 7,500 mündid

Vaata Lucky Streak 3 videot

Lucky Streak 3 ülevaade

lucky streak 3 slot endorphina

Kuuma puuviljasaaga kolmas osa on nüüd siin ja valmis sind korralikult üllatama. Endorphina mängulooja “Lucky Streak 3” on moderne variant klassikalisest slotiteemast pisut kõhedust tekitavamas atmosfääris, kui Lucky Streak 1 ja 2. 3×3 mänguväljal 5 võiduliiniga võid võita kuni 7500 mündi väärtusega võrdse rahapreemia.

Kui soovid, saad “Lucky Streak 3” mängu proovida ka mänguraha eest ilma riske võtmata ning andes endale aega sobiva panustamise strateegia väljatöötamiseks. Mündi väärtuseks saad seada alates 0,01€-st kuni 1€ni ja olenevalt oma panustamise strateegiast 1-10 münti 1-5 panustamise liinile. Minimaalne rahaline panus on 0,01€ ja maksimaalne 50€ spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Puuviljad rullikutel näevad välja nagu oleks need värskelt puu otsast nopitud ning maitsvad viinamarjad, sidrunid, kirsid ja ploomid võivad sisse tuua valitud mündi väärtusest kuni 400 korda suuremaid võite. Sealjuures bar’id näiteks maksavad valitud mündi väärtusest “kõigest” 50 korda suuremaid võite. Sea vähemalt kolm sama sümbolit järjestikkustele rullikutele vasakult paremale ja võidud ongi sinu.

lucky streak 3 slot screen

Pane tähele, et Tähed ja Kellad maksavad aga hoopis suuremaid võite ning küündivad valitud mündi väärtusest 600 kuni 2000 korda suuremateks. Lucky Flaming Sevens sümbolid kuluvad ka alati marjaks ära, sest võiduliinis kolm tagab valitud mündi väärtusest 7500 korda suurema võidu.


– BOONUSED

Lucky Streak 3 boonuspreemia saad, kui täidad kogu terve mänguvälja samade puuviljasümbolitega. See ei ole küll kõige lihtsam ülesanne, kuid tasub kindlasti proovida, sest siis saad võitudele ka juba kahekordse võidukordaja.

Gamble – peale igat võitu saad proovida oma võiduraha kahe-või neljakordistada Gamble-funktsiooniga. Vali üks neljast “näoga allapoole” kaardist, mis on diileri omast parem, ja võid nii oma võidud isegi 10-kordistada.

lucky streak 3 slot review


– KOKKUVÕTE

“Lucky Streak 3“ mängul koged tuttavlikku vanakooli atmosfääri, millele seekord on antud pisut kõhedam alatoon. Mäng on eriti köitev kogenenumate slotisõprade jaoks, kuid me ei ütle, et ka algajamad mängijad peaksid sellest maiuspalast ilma jääma.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee