Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 12/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Lucky Streak 2 videot

Lucky Streak 2 ülevaade

lucky streak 2 slot

“Lucky Streak 2” on Endorphina nimelise mängulooja slotimäng, millel on 5 rullikut ja 5 võiduliini. Nagu nimest võid juba aimata, on tegu samanimelise mängu järjega originaalversioonile, kuid puuviljad keerlevad ikka samamoodi, et üles soojendada mängijate südamed. Kui sulle meeldivad hästi läbimõeldud vanakooli slotid, siis “Lucky Streak 2” on just üks neist.

lucky streak 2 slot screen

Tegemist on pisut vanakooli stiilis kujundusega, millel on aga kõrgkvaliteetne graafika ja huvitavad animatsioonid, mida sa vaevalt oled enne puuviljaslottidel kohanud. Puuviljad ei pea tähendama alati dieeti ja nälgimist vaid sedapuhku tõotab see värviline lõbumasin sulle palju rõõmu ja toredaid võite!


– BOONUSED

“Lucky Streak 2” boonuste hulgas on kõik vanad head tuttavad, mis teeb mängu jälgimise võrratult lihtsaks. Gamble funktsioon on ainuke boonus, mida võib pidada uuenduslikumaks ja mida igalt teiselt mängult naljalt ei leia.

lucky streak 2 slot review

Mängu kõige väärtuslikum sümbol on Lucky 7 ning kui saad neid võiduliinis 5 või enam, võid rõõmustada tehtud panuse summast 10 000 korda suurema võidu üle!

Scatteriks on Kuldne Täht ja sellega saad võite juba siis, kui vähemalt 3 neist jäävad pidama mänguväljal mistahes asukohas. Võidud scatteritega ja võidud erinevate võiduliinidega liidetakse kokku.

Gamble – nagu paljud teised Endorphina slotimängud, pakub ka “Lucky Streak 2” Gamble funktsiooni. Nüüd näidatakse sulle ühte avatud kaarti ja nelja “nägu allapoole” kaarti. Vali üks neljast peidetud kaardist ja kui see on kõrgema väärtusega kui diileri kaart, võidad. Kui diileri kaart on parem, kaotad raha, mille peale mängisid ja jätkad mängu tavarežiimis.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee