Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 08/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.01 – €400
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Lucky Streak 1 videot

Lucky Streak 1 ülevaade

lucky streak 1 slot

“Lucky Streak 1” on Endorphina slotikas, mis kuulub sama nime ja samasid mänguvõtteid kasutavate slottide seeriasse. Mänguväli on 5 rulliku ja 4 reaga, 40 aktiivset võiduliini ja loomulikult Wild asendussümbolid. See klassikaline puuviljaslott sisaldab endas veel eriti häid scattereid ja fikseeritud jackpotti, mis on võrdne 20 000 mündi väärtusega. Loe edasi ja saad teada kõik olulisemad detailid.

Võid mängida “Lucky Streak 1” slotti ka mänguraha peale, kuid kui oled valmis pärisraha võitma, siis pea meeles, et selleks tuleb reastada 3 või enam sama sümbolit mänguväljal järjestikku vasakult paremale. Sümbolid on puuviljaslotile omaselt ploomid, kirsid, apelsinid, sidrunid, melonid ja viinamarjad, mille väärtus on pisut väiksem seitsme ja kellade sümbolitest.

lucky streak 1 slot screen

Scatteri sümbol on Kuldne Täht, mis ei käivita küll tasuta spinne, aga kui kogud neid 3, 4 või 5, saad vastavalt 80, 800 või 20 000 mündi väärtusega võrdse võidupreemia. Olenevalt oma panustamise strateegiast määra spinni väärtuseks 0.01€-st maksimaalse 400€ni. Wild aitab sul moodustada võiduliine asendades kõik teisi sümboleid peale scatteri.

Peale igat võidetud spinni, saab mängija õnne proovida “Gamble” funktsioonil, kus on võimalik oma võidud kuni 10-kordistada. Vali üks neljast näoga allapoole asetatud kaardist ning kui see on suurem diileri kaardist, pääsed edasi järgmisesse vooru. Kui diiler kaart on parem jätkad mängu tavarežiimis.

Kokkuvõttes võib öelda, et tegemist on modernselt klassikalise mänguga, millel võib võita arvestatava jackpoti. Sobilik nii algajatele, kui ka kogenenumatele mängijatele.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Rohkem infot

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee