iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.56%
Loodud: 15/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €50
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Lucky Lady videot

Lucky Lady ülevaade

lucky lady slot

Lucky Lady on iSoftBet mängulooja progressiivne jackpotimäng, mis viib sind tagasi aega, mil kasiinomeelelahutuse maailma valitsesid veel mehaanilised mänguautomaadid. Sellel korral saad mängida 3×3 mängulaual 5 fikseeritud võiduliiniga, et konkureerida 2400 mündi suurusele põhimängu peavõidule.

Nagu juba mainitud, on tegemist eheda klassikuga, seda nii kujunduse kui ka mängu sisu poolest. Võidu saad iga 3 või enama sama sümboli eest aktiivses võiduliinis. Mängu maskott on riietatud naissoost jokkeriks ning see on ka mängu asendussümbol Wild. Wild asendab mistahes teisi sümboleid mänguväljal aidates sul kombineerida võiduliine. Lisaks sellele, maandudes 3. rullikul, laieneb wild rulliku kõigile väljadele ja käivitab Lucky Lady boonuse. Selles voorus võib õnnelik mängija skoorida 1000-mündi suuruse megavõidu asemel lausa 2400 mündi väärtusega võrdse ultrasuure võidu!

lucky lady slot screen

Kõige tipuks on mängus ka progressiivne jackpot, mille teenid 3 teemantsõrmuse sümboli eest. Ka teised sümbolid pakuvad tulusaid võite olenevalt sümboli väärtusest. 3 Õnneliku Seitsme eest saad 400 mündi väärtuses võidu, 3 Kella annavad 300 münti. Mündi väärtust saad ise reguleerida määrates selleks alates 0.01€-st kuni 1€ni. Panuse miinimum on 0.25€ ja maksimum 25€ spinni kohta.

Tasuta spinnide asemel saad Lucky Lady mängus uue spinni peale igat võitnud spinni. See tähendab, et võid ka järjest saada mitu korda tasuta keerutada.


KOKKUVÕTE

Nagu mitmed teised klassikalised mängud on ka Lucky Lady keskmise riskitasemega mäng. See tähendab, et võite makstakse küllaltki tihti, kuid suure jackpoti ära ootamine võib nõuda palju aega ja kannatlikkust.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee