Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: ?%
Loodud: 25/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €20 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Lucky Joker 20 ülevaade

lucky joker 20 slot amatic

Kui kuuled “jokker”, siis tavaliselt esimese asjana tuleb pähe vähe pöörane tegelane, kes ootamatutest olukordadest tuleb alati võitjana välja. Amatic nimeline mängulooja arvab aga teisiti tutvustades mängu Lucky Joker 20, mis kuulub sama mängulooja “Lucky Joker” seeria mängude hulka koos Lucky Joker 5 ja Lucky Joker 40-ga. Nagu nimigi ütleb, on sellel korral võiduliinide arvuks 20 ja mänguväli standardne 5×3 positsioonidega.

Panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 10 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kolme tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Sellel keskmise volatiilsusega mängul saad võite nii tava kui boonussümbolitega. Püüa tabada järjestikkustel mänguväljadel vähemalt kolm sama sümbolit või kaks seitsme ikooni.

lucky joker 20 slot screen

Tavasümbolitest ongi seitsmed kõige väärtuslikumad makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 150 kordselt. Veel võid kohata nii kellasid, hobuseraudu, viinamarju kui ka teisi puuvilju. Tähe pildiga scatter aitab mängija boonusvooru.


– BOONUSED

Tegelikult on scattereid koguni kaks aga tähekestega pääsed igal juhul tasuta spinnide ligi, kui näed neid korraga vähemalt kolme. Lisaks makstakse sulle tehtud panuse väärtus tagasi kahekümne kordselt. Kella pildiga boonussümbolid on veel paremad, sest maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni sajakordselt.

Expanding Wild on Lucky Joker 20 mängu eriline boonussümbol, mis rullikutele pidama jäädes laieneb sama rulliku kõigile positsioonidele. Wildi tunned ära seksikat kostüümi kandva tegelaskuju järgi, kes tegelikult ongi mängu nimitegelane. Nagu ikka asendab wild võiduliinide moodustamisel mistahes teisi tavasümboleid.


– KOKKUVÕTE

Amatic mängulooja on pigem tuntud lihtsamat ja traditsioonilist tüüpi mängude poolest, mis ei ole mängija jaoks liiga keeruliseks aetud. Originaalne disain ja mõnus retro atmosfäär on ehk mõned märksõnad, mis teevad eriliseks just Lucky Joker 20 mängu.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem