Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.00%
Loodud: 20/10/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Lucky Halloween videot

Lucky Halloween ülevaade

lucky halloween slot red tiger

Lucky Halloween on Red Tiger Gaming nimelise tarkvaratootja slotikas viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Mängu tegemisel on inspiratsiooni saadud aasta kõige hirmuäratavamast ööst- loomulikult käib jutt Ameerikast alguse saanud Halloweeni pidustustest.

Nagu judinaidtekitavast kujundusest veel vähe oleks, taustal kõmiseb ka tõeliselt ärevakstegev muusika, mis mängu teemaga läheb muidugi hästi kokku. Rullikud asetuvad udusse mattunud põllu taustal, kus näed ka hulgaliselt hõõguva sisuga kõrvitsapäid.

lucky halloween slot screen


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui asud tontidega maid jagama, pane paika enda jaoks sobiv panustamise strateegia. Selleks on olemas “Stake +/-” nupukesed, mille abil saad panuse suuruseks sättida alates 20 sendist 500 euroni spinni kohta. Rullikud paneb käima “Play” nupp ja “Auto” teeb soovitud arvu spinne sinu eest, kui sa ei soovi “Spinn” nuppu klõpsutada.


– BOONUSED

“Lucky Halloween” mängu wild sümbol on üsna ettearvatavalt kõrvits, mis aitab võiduliine saada ja suudab moodustada ka iseseisva võiduliini.

Boonussümbol on täiskuu paistel kõrguv uhke palee ning kui saad neid korraga vähemalt kolm, käivitad Täiskuu boonusvooru. Boonusvoorus on võimalus tehtud panuse väärtus tagasi saada ka kuni 800-kordselt.

Suur värviliste pallidega pada on tasuta spinnide sümbol, mis aitab sind ka vastavasse boonusvooru. Püüa neid saada kolm ning saad seejärel nende vahel valida, et teada saada täpne priikeerutuste arv.

Pumpkin Biker ei ole ka paha lisafunktsioon, mis pakub nelja erinevat boonust: Special Reels, Mega Wild, Pumpkin Tree ja Random Wilds. Esimese puhul muudetakse kõik vähemväärtuslikud sümbolid väärtuslikumate vastu; Mega Wild tähendab, et mängu tuleb koguni 3×3 positsioone kattev wildidest moodustunud hiigelsümbol; Random Wilds puhul lisatakse hulk wilde mänguväljale ja Pumpkin Treega saad kuni kahekümne kordse võidukordaja.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem