iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.56%
Loodud: 02/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Lucky Dragon videot

Lucky Dragon ülevaade

lucky dragon slot isofbet

Lucky Dragon on kolme rulliku ja viie võiduliiniga Hiina teemaline mäng iSoftBet nimeliselt slotimängude loojalt. Vali panuse suurus alates 25 sendist 25 euroni spinni kohta ja naudi äktsionit Aasia stiilis rahustava taustamuusikaga. Mänguvälja mõlemas ääres tervitavad sind kuldsed draakonid, mis on Hiinale väga iseloomulikud.

lucky dragon slot screen

Sümbolite hulgas on samuti hulgaliselt temaatilisi sõrmuseid, kullakange, laternaid ja muud ägedat. Iga sümboliga moodustatud võiduliinide väärtused erinevad aga märgatavalt. Näiteks kui õhukeste taldrikute eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 0,6-kordselt, siis kuldsete draakonitega samal ajal koguni 40-kordselt!


– BOONUSED

Õnnelik Draakon on wild ja see asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone peale jackpotiikooni. Kui Õnnelik Draakon jääb pidama sama rulliku kõigil väljadel, käivitub Lucky Dragon boonusvoor ja kõik võidud kahekordistatakse. Kolme Lucky Dragon wild sümboliga sama rulliku kõigil väljadel saad tehtud panuse tagasi kahesaja kordselt!

“Lucky Dragon” mängus ei puudu ka kasvava võidusummaga jackpot. Selle saamiseks vajad aga kolme erilist lootoselille sümbolit mistahes võiduliinis.


– KOKKUVÕTE

“Lucky Dragon” on Hiina teemaline mäng, mille ülesehitus on väga lihtne. Kolmel rullikul võite kombineerides võid arvestada tehtud panuse väärtusest kuni 200-korda suuremate võitudega, kuid võimalus on pihta saada ka kasvava võidusummaga jackpotile!

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem