Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.38%
Loodud: 31/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €75
  • Võimalik võit: kuni 165,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Lucha Legends videot

Lucha Legends ülevaade

lucha legends slot

Kas teadsid et Mehhikos on poks ja maadlus ääretult populaarsed spordialad? Väiksed aga vihased mehed võivad vahel ka suure koljati kõikuma panna! Lucha Legends tegemisel on kasutatud multikastiili ja taustaks on maadlusring. Sõna “lucha” tähendab hispaania keeles “võitlust” ning tõenäoliselt on tegemist Microgamingu kõige tulisema mänguga üldse. Vali hispaania muusika, kaasaelav publikja trumpetite hääled loovad täiusliku atmosfääri, et võita suuri rahasummasid. Sümboliteks on lisaks tavapärastele mängukaartidele ka suure hingega võitlejad– El Diablo, Martio, Burro ja kahemehe duo Sal ja Pepe.

lucha legends slot screen

Astu sinagi julgelt ringi Microgaming mängulooja “Lucha Legends” nimelisel slotikal. Parimad selgitatakse välja 5 rullikuga mängus, kus on 25 võiduliini ja Mehhiko maadluse temaatika. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis pakub sagedasi väikeseid võite, kuid suure saamiseks pead natuke kannatust varuma.

Tasuta spinnide voor käivitub, kui kogud 3 maadlusvöö kujutisega scatter-sümbolit 1., 3. ja 5. rullikul samaaegselt. Tasuta spinnide vooru alustad 10 spinniga ning võid neid hulgaliselt juurde võita. 3 scatter sümbolit taaskäivitavad tasuta spinnide vooru ja 2 neist annavad sulle 1 lisaspinni.

lucha legends slot screen

Iga rullikutel pidama jääv Wild käivitab Super Wild funktsiooni, mis tähendab sinu tehtud panuse summast kuni 2200 korda suuremaid võite. Power Up režiim tähendab, et võid saada 4 lisawildi ja 5 korda suuremaid võite. Kui valid Power Up režiimi, korrutatakse sinu panuse summa– see tähendab, et teed panuseid 50sendist 75€ni spinni kohta ning ka Super Wild funktsioon muutub oluliselt hinnalisemaks. Samuti tõuseb Super Wild funktsiooni esinemissagedus. Super Wild funktsioon tähendab, et wild võidukordaja aitab sul saada kuni 3 korda suuremaid võite või 2 lisawildi, mis lisatakse rullikutele juhuslikult.

Panuseid saad teha alates 25 sendist 75€ni spinni kohta ning lisaks Power Up režiimile või vabalt mängida ka tavarežiimil. Tavarežiimis võid oma tehtud panuse summa tagasi võita kuni 960 kordselt, kui kasutad 3-kordset wild-võidukordajat.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem