Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.39%
Loodud: 24/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €60
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Love Island ülevaade

love island slot microgaming

“Love Island” on mäng, millel õhus armastus ja kuumad tunded. Sloti loojaks on tuntud kasiinomängude tegija Microgaming ja see pakub viite rullikut 243 võiduliiniga. Hot Zone boonusega võid võita rahapreemiaid ning tasuta spinnide voorus pakub wild-rullik kaks korda suuremaid võite. Panuseid saad teha alates 15 sendist 60 euroni spinni kohta ja maksimaalselt ühe spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2083,33-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Love Island” mäng on loodud samanimelise Briti teleseriaali eeskujul. Tegevus toimub rannas ja rullikutel on lisaks madalama väärtusega A, K, Q, J ja 10 sümbolitele mitmed sarjast tuttavad tegelased. Sümbolitest väärtuslikemad on nais-ja meesosalejad, sest kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 25-, 166,66- ja 500-kordselt.

love island slot screen

Wild-asendussümbol on idülliline palmipuu eredalt sillerdava päikesega. Lisaks võiduliinides kõikide teiste sümbolite asendamisele maksab see võite ka iseseisvas ainult Wildidest moodustunud võiduliinides.


– BOONUSED

Enne, kui mäng algab, pead valima kaks meelepärast ikooni, mis on edaspidi kõige suuremaid võite maksvateks sümboliteks. Valida saad ühe nais- ja ühe meesosatäitja. Kui nüüd samad tegelased jäävad pidama mänguvälja esimese ja viienda rulliku keskmistel väljadel, käivitub Hot Zone boonusvoor.

Kui saad Hot Zone voorus uuesti väljavalitud tegelasi, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahekümne kordselt pluss 10 tasuta spinni.

Tasuta spinnide voorus paljunevad wild sümbolid sama rulliku kõigile väljadele, kui jäävad pidama kõige keskmisel kolmandal rullikul.


– KOKKUVÕTE

“Love Island” on kirest pakatav mäng, mis on loodud populaarse Briti teleseriaali ainetel. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotimänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2083,33-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem