iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.01%
Loodud: 17/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 4,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Lost Boys Loot videot

Lost Boys Loot ülevaade

lost boys loot slot isoftbet

Lost Boys Loot on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga slotikas, mis räägib loo legendaarsest Peter Panist. Enne, kui lähed rännakule selle kartmatu südametemurdjaga, pane paika panuse suurus 20 sendist 20 euroni spinni kohta. Võidusummasid kergitavad kaks wild võidukordajat ning kahte tüüpi tasuta spinnidega boonusvooru.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Lost Boys Loot” mängul on muinasjuttude teemaline disain ja rullikud on paigutunud piraadilaevale. Kurjakuulutav taustamuusika annab märku, et midagi on kohe-kohe juhtumas ning sinu ülesandeks on pinevas olukorras sündmuste kulg enda kasuks kallutada! Tüüri laev võidukursile kasutades standardseid kaardimasti pildiga vääriskivide sümboleid koos aardekaartide, kellade ja kolme temaatilise tegelasega.

lost boys loot slot screen

Teemanti hoidev karakter on tulusaim makstes tehtud panuse tagasi 2-, 5- ja 25-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 ja 5. Kapten Konkskäsi ei ole sellel korral mitte pahandust ja kurjust külvav võrukael vaid tema pildiga sümbol aitab hoopis võiduliine moodustada asendades mistahes teisi puudujäävaid ikoone.


– BOONUSED

“Hook’s Treasure Trap” nimeline boonusvoor tasuta spinnidega algab, kui Kapten Konkskäsi satub kõige keskmisele rullikule. Saad teha kasiino kulul kuni 12 keerutust nii, et Konkskäsi jääb omale kohale, samal ajal võiduliinis osalenud ikoone samuti paigale naelutades.

“Lost Boys” funktsiooni saad kasutada, kui aardekirstu pildiga boonussümbol ilmub mistahes asukohas. Vali kolme aardekirstu seast üks, et teenida kohene rahapreemia ja pääsemaks ühte tasuta spinnidega boonusvoorudest.

“Lost Boys Loot” pakub ka kahte tüüpi wild võidukordajaid, mis võivad mängu tulla mistahes spinni ajal juhuslikult.


– KOKKUVÕTE

“Lost Boys Loot” on sümpaatne mäng nii väljanägemise kui ka võidupotentsiaali poolest. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 500-kordselt ning kui lisad sellele võidukordaja, on summa veelgi suurem.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem