NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.96%
Loodud: 06/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €250
  • Võimalik võit: kuni 750,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Long Pao demo versiooni tasuta

Long Pao ülevaade

long pao slot netent

Long Pao on üks mitmest NetEnti uut tüüpi Aasia teemalistest mängudest, mis toob mängijani imperaatorite magusa elu. Hiina on legendide maa, mille rikas ajalugu suudab üllatada ka kõige kiivamaid eksperte. Kui oled proovinud “Jack Hammeri” nimelist slotimängu, siis kõigi üllatuseks on “Long Pao” puhul tegemist selle peaaegu täpse koopiaga!

“Long Pao” väljakutse rullub lahti viiel rullikul 25 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 250 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse tagasi võita ka kuni kolme tuhande kordselt!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wild on kahtlemata sümbol, mis on võimeline sulle kõige rohkem rõõmu tooma. Tunned selle ära hieroglüüfide pildi järgi, mis on ka mängu logoks. Wild võib pidama jääda kõigil rullikutel peale esimese ning see asendab mistahes teisi ikoone võiduliinides.

long pao slot screen

Mänguväljal näed anima-stiilis tehtud kuningliku perekonna liikmeid, sõdalasi, mõõku ning kaardimängu sümboleid koos mitmete teiste Aasia kultuurile iseloomulike sümbolitega.


– BOONUSED

Lisaks levinumatele boonusfunktsioonidele võid sattuda ka erilisema Sticky Win Respin peale, mis tähendab, et võiduliinis osalenud samad sümbolid jäävad oma kohale ka järgneva keerutuse jaoks. Nii võid saavutada lihtsa vaevaga mitu tulutoovat võitu järjest.

“Long Pao“ mängul ei puudu ka boonusvoor tasuta spinnidega, mille käivitamiseks vajad vähemalt viite scatter sümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust võid saada kuni 30 mänguvooru kasiino kulul samal ajal, kui kõigile võitudele laieneb kolmekordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Long Pao” on Hiinateemaline mäng, mis pakub muidugi lõbu ka mujalt pärit slotisõpradele. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguautomaadiga, millel on nii võidukordajaid kui ka kaks boonusvooru.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem