Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.37%
Loodud: 30/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €60
  • Võimalik võit: kuni 79,980 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Lock a Luck ülevaade

lock a luck slot microgaming

Lock A Luck on Microgaming ja All41Studios mängustuudiote koostöös valminud slotikas, millel leiad kõik levinumad kasiinomängude elemendid. Tegemist on lihtsa mänguga, mis kasutab sünkroniseeritud rullikute tehnoloogiat ja on hea lisandus sama slotimängude seeria teistele slottidele.

Mängul on viis rullikut ja võite pead suutma kombineerida kasutades 243 erinevat võiduliini. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 60 euroni spinni kohta.

lock a luck slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Lock A Luck” mängu kujunduses ei ole millegagi üle pakutud vaid silmas on peetud just slotimängude kõige klassikalisemat varianti. Näed nii standardseid lillaks värvitud kaardimängu sümboleid kui ka ristikheina, Õnneliku seitsme, hobuseraua, kirsside ja teemantite ikoone. Neist viimane on eriti väärtuslik, sest aitab jõuda mängu jackpotini.


– BOONUSED

“Lock A Luck” lisade hulgast ei leia tavapäraseid wilde ega tasuta spinnidega boonusvooru vaid võitude saamist muudavad lihtsamaks Lukustuvad Rullikud. Võiks öelda, et klassikaline kujundus sobitub üsna hästi äärmiselt lihtsa ja kergesti jälgitava mängu struktuuriga.

“Locked Reels” võib kõlada pisut igavalt, kuid hea õnne korral võib just see boonusvoor rahajõed sinu jaoks voolama panna. Iga spinni ajal jäävad kaks järjestikku paiknevat rullikut oma kohtadele, mis tähendab, et sümbolid nende peal ei muutu. Rullikutel näed samu sümboleid ka teistel positsioonidel, mis tähendab, et võiduliinide moodustamine muutub märksa lihtsamaks.


– KOKKUVÕTE

“Lock A Luck” pakub klassikalist slotimänguelamust võimalusega tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1333-kordselt. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võite ei tasu liiga sagedasti oodata. Kuigi mängu graafika on tasemel, siis standardsed kaardimängude sümbolid teevad sloti üsna ebaoriginaalseks. Boonuseid on vähe, kuid see ei tähenda, et mängul ei võiks suurelt võita.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem