Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.40%
Loodud: 10/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €150
  • Võimalik võit: kuni 270,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Lilith’s Inferno ülevaade

liliths inferno slot yggdrasil

Lilith’s Inferno on viie rulliku ja kahekümne viie võiduliiniga mäng tuntud Rootsi päritolu Yggdrasil Gaming mänguloojalt. Tegemist on põrguteemalise mänguga, millel astud vastu kõigile allilma vihastele valitsejatele. Kasuta võimalust võtta kolmekordne võidukordaja ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 3968-kordselt. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 150 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui oled julge ja arvad, et allilma bossid sulle probleeme ei valmista, võid “Lilith’s Inferno” mängul need õelad tegelased muuta kasulikeks wild- asendussümboliteks. Wildidest rääkides mainime kohe ära, et need suudavad asendada võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Wildi tunned ära mõõga pildi järgi.

liliths inferno slot screen

Välimuselt näeb mäng üldse päris kõhedusttekitav välja, kuid samal ajal pakub see just paraja annuse närvikõdi ja loomulikult võimaluse võita hunniku raha. Asu rännakule koos deemoni endaga, et alistada kõik neli väravate valvurit.

Lisaks näed mängul veel kaardimasti sümboleid, kuid suured võidud tulevad just temaatiliste valvurite abil võiduliine kombineerides. Punane valvur on kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 7- ja 24- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

“Lilith’s Inferno” mängul keerleb kõik ümber tasuta spinnide vooru. Selleks, et sinna pääseda, vajad aga vähemalt kolme scatter sümbolit, et saada kuni 50 tasuta spinni. Kui tasuta keerutuste voorus ilmub võitluse ikoon, asudki silm-silma vastu legendaarsete allilma valitsejatega võimalusega saada kaks keerutust kasiino kulul lisaks.


– KOKKUVÕTE

“Lilith’s Inferno” on üsnagi originaalse idee ja suurepäraselt teostatud kujundusega slotimäng, millel hea õnne korral võid tehtud panuse tagasi võita kuni 3968-kordselt. Näita kõigile kurikaeltele koht kätte ja naudid suuri võite tänu võidukordajatele ja tasuta spinnidele.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem