BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.50%
Loodud: 14/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Lightning Strike videot

Lightning Strike ülevaade

lightning strike megaways slot blueprint

“Lightning Strike MegaWays” on 6 rulliku ja 15 625 võiduliiniga slotimäng Blueprint Gaming mänguloojalt, mis kasutab Big Time Gamingu loodud MegaWays mängumootorit. Visuaalselt Microgamingu “Thunderstruck II” meenutaval mängul on sümboliteks traditsioonilised mängukaartide sümbolid ja Norra mütoloogiast pärit tegelased Thor ja Asgard. Asgard on ka kõige väärtuslikem tavasümbol ja kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5, 1, 5, 10 või 50 kordselt.

lightning strike megaways slot preview


– BOONUSED

Wild-asendussümboliks on Thori vasar(Mjölnir) ja kui see jääb pidama 2., 3., 4. või 5. rullikul, laieneb see ka sama rulliku teistele väljadele. Mistahes Mjölnir wildid käivitavad Lightning Strike Respin funktsiooni, mis tähendab, et kõik järgnevad wildid toovas sisse tasuta spinne ja suurendavad võidukordajat.

lightning strike megaways slot review

Mistery Might boonusvooru pääsemiseks peab rullikutel pidama jääma Yggdrasili sümbol (Elu Puu). Boonusvoorus ilmub välja Müstiline Sümbol, mis kasvatab võiduvõimalusi hüppeliselt.

Kui võidad tehtud panuse väärtusest 5 korda suurema summa, käivitub Mega Spins Exchange boonus. Pirukale sarnaneval rattal saad valida, kas proovid oma võitu kasvatada või vahetada võidusumma Mega Spinnide vastu Mega Spins boonusvoorus.

lightning strike megaways slot screen


– KOKKUVÕTE

“Lightning Strike MegaWays” on Blueprint Gaming mängulooja järjekordne suurepärane mäng, mis kasutab MegaWays mängumootorit. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotimänguga, millel võid tehtud panuse summa tagasi võita kuni 10 000 kordselt.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem