BluePrint Gaming Logo
  • Pakkuja: BluePrint Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.50%
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
  • Avaldati: 14.02.2019

Lightning Strike ülevaade

lightning strike megaways slot blueprint

“Lightning Strike MegaWays” on 6 rulliku ja 15 625 võiduliiniga slotimäng Blueprint Gaming mänguloojalt, mis kasutab Big Time Gamingu loodud MegaWays mängumootorit. Visuaalselt Microgamingu “Thunderstruck II” meenutaval mängul on sümboliteks traditsioonilised mängukaartide sümbolid ja Norra mütoloogiast pärit tegelased Thor ja Asgard. Asgard on ka kõige väärtuslikem tavasümbol ja kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5, 1, 5, 10 või 50 kordselt.

lightning strike megaways slot preview


– BOONUSED

Wild-asendussümboliks on Thori vasar(Mjölnir) ja kui see jääb pidama 2., 3., 4. või 5. rullikul, laieneb see ka sama rulliku teistele väljadele. Mistahes Mjölnir wildid käivitavad Lightning Strike Respin funktsiooni, mis tähendab, et kõik järgnevad wildid toovas sisse tasuta spinne ja suurendavad võidukordajat.

lightning strike megaways slot review

Mistery Might boonusvooru pääsemiseks peab rullikutel pidama jääma Yggdrasili sümbol (Elu Puu). Boonusvoorus ilmub välja Müstiline Sümbol, mis kasvatab võiduvõimalusi hüppeliselt.

Kui võidad tehtud panuse väärtusest 5 korda suurema summa, käivitub Mega Spins Exchange boonus. Pirukale sarnaneval rattal saad valida, kas proovid oma võitu kasvatada või vahetada võidusumma Mega Spinnide vastu Mega Spins boonusvoorus.

lightning strike megaways slot screen


– KOKKUVÕTE

“Lightning Strike MegaWays” on Blueprint Gaming mängulooja järjekordne suurepärane mäng, mis kasutab MegaWays mängumootorit. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotimänguga, millel võid tehtud panuse summa tagasi võita kuni 10 000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BluePrint Gaming

NEW legacy of ra megaways slot

Legacy of Ra Megaways

mars attacks slot

Mars Attacks!

journey of the gods slot

Journey of the Gods

vikings unleashed megaways slot

Vikings Unleashed Megaways

Näita rohkem

Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid