Evolution Gaming Logo
Pakkuja: Evolution Gaming
RTP: ?%
Loodud: 04/06/2019
  • Pakkuja: Evolution Gaming
  • Mängu tüüp: Live Lauamäng

Lightning Dice ülevaade

lightning dice game

Kindlasti oled sõprade või pere ringis proovinud populaarseid lauamänge nagu Ümber Maailma Reis või Monopol, millel edukus sõltub suurel määral täringute näitudest. Väike õnnefaktor teebki asja huvitavaks ning see on üks põhjuseid, mis täringumängud on nii populaarsed. Kasiinodes võid kohata aga ka mänge, mis ongi pühendatud ainult täringute numbrite äraarvamisele. Oskustega pole siin mingit pistmist, kuid ometigi on tegemist ühtede populaarsemate lauamängudega live-kasiinodes. Oma rolli mängivad muidugi ka alati lõbusad live-diilerid.


KUIDAS VÕITA?

Evolution Gamingu mäng Lighting Dice pakub eriti vihast ja kiiret äktšionit, sest mängutempo on keskmisest kiirem ja mängida saad kogu aeg. Lisaks õnnefaktorile tuleb kasuks ka terav silm ja head refleksid panuste tegemisel. Võidab see, kes saab kõige esimesena kokku 20 punkti saades täringutel samu numbreid, mis on näha nägu-ülespoole näidatud mängukaardi peal.

lightning dice game screen

Alustuseks peavad kõik mängijad valima soovitud värvi ning seejärel võtma omale samavärvilise täringu. Kaardid segatakse ja asetatakse mängulaua kõrvale. Ja ongi aeg teha panuseid, et täringud saaksid veereda!


PANUSTAMINE JA BOONUSED

Lighting Dice mängul teevad mängijad panuseid kolme täringu numbritest moodustuva koondsumma peale. Võid panustada ka iga täringu näidu peale eraldi. Olenevalt mängu tüübist mängid kas kasiino või teiste mängijate vastu.

Igal täringu näidul on võidukordaja ning Live Lightning Dice mängu versioonil saavad mängijad kasu lõigata ka erilisest pikselöögi funktsioonist, mis kasvatab võidukordaja väärtus järk-järgult. Maksimaalselt võib võidusummale laieneda kuni tuhandekordne võidukordaja.


KOKKUVÕTE

Lighting Dice on Evolution Gaming mängulooja järg ülipopulaarsetele Dream Catcher ja Lighting Roulette live-kasiino mängudele. Püüa ära arvata täringute näit ja võid tehtud panuse tagasi saada ka kuni tuhandekordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Evolution Gaming

lightning roulette first person

First Person Lightning Roulette

deal or no deal live kasiino

Deal or No Deal

Näita rohkem

Kus saad mängida Evolution Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

ninja kasiino website screen
UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ninja Kasiino

www.ninjacasino.com/ee

coolbet kasiino veebileht
Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Coolbet Kasiino

www.coolbet.com

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io