Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.20%
Loodud: 13/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Leprechaun Goes Wild videot

Mängi Leprechaun Goes Wild demo versiooni tasuta

Leprechaun Goes Wild ülevaade

leprechaun goes wild slot playngo

Leprechaun Goes Wild on viie rulliku ja 20 võiduliiniga mäng Play’n GO nimeliselt mänguloojalt, mis pakub Iiri kultuuri temaatikat. Vali panuse suuruseks 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja saa teada, kas ehk just täna on sinu õnnepäev…


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Leprechaun Goes Wild mängu kujundusest on kohe aru saada, millega on tegu. Lõputu rohelus taustal viitab just sellele, et kuskil on jälle tegusid tegemas slotimängudel tihti esinev Iiri pisihaldjas. Rullikud on raamitud puust raami sisse ja kaunistatud keeruka keldi mustriga. Lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 sümbolitele võid vabalt võite kombineerida ka hõbedaste hoburaudade, õllekruuside, suitsupiipude, pisihaldja kübara ja kullapada kasutades.

Nagu võid juba aimata, on kullapada kõige väärtuslikum, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2, 4 ja 20 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 ja 5. Wildi tunned ära pisihaldja pildi järgi ja nendega asendad mistahes teisi sümboleid võiduliinis. Proovi saada võiduliin ainult wildidega ja sind ootab tehtud panusest ka kuni 40 korda suurem võit!


– BOONUSED

Leprechaun Goes Wild pakub Luck of the Irish boonust, mis käivitub vähemalt kahe neljalehelise ristiku samaaegselt ilmumisel. Seejärel saad ühe kahest lisast- kas hulga wilde või scattereid.

Tasuta spinnide voor käivitub vähemalt kolme scatteri ilmumisel ning saada võid kuni 13 tasuta spinni. Mistahes väljailmuvad wildid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

Leprechaun Goes Wild on lihtsa mängu ülesehitusega slotikas, mille keskmes on boonusvoor paigalejäävate wildidega. Tegemist on volatiilse mänguga, mille õnnejumal võib sulle sisse tuua tehtud panusest ka kuni 10 000 korda rohkem raha.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem