Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.59%
Loodud: 29/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid

Vaata Leprechaun Carol videot

Leprechaun Carol ülevaade

leprechaun carol slot

Jõulud on meist paljude jaoks aasta kõige südamlikum ja erilisem aeg, sest saadakse kokku oma pere ja lähedaste inimestega, et koos pidu pidada. Kuid mis võiks veel lahedam olla, on näha oma nime selle aasta jackpoti võitjate nimekirjas! Enne kui arugi saad on jälle jõulud käes ning sinu võimalus välja kaevata kõige hinnalisemad preemiad. Kas võtad vastu väljakutse püüda võite Pragmatic Play mängulooja jõuluteemalisel “Leprechaun Carol” slotil?

Kui vastad “jah”, siis maandud kohe värviküllases talvevõlumaal ja alustad oma teekonda šokolaadikarbis! Jah, kuulsid õigesti- magus unelm peab aitama sind võidule, mis on võrdne 6000 kordse tehtud panuse väärtusega, mille võid teoreetiliselt saavutada igal spinnil. Võidu peavad sulle tagama 5 rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini. Panuseid saad teha 20 sendist 100€ni spinni kohta.

leprechaun carol slot screen


– BOONUSED

Boonusvooru võid jõuda mitut moodi, sest pisihaldjas annab sulle võimalusi rohkem kui ühel korral. Boonusmängus saad ühe järgmistest funktsioonidest– juhuslikud lisatud wildid, pick-me boonus, Kolossaalsed 3×3 sümbolid ja 3 erinevat tasuta spinnide vooru.


– SÜMBOLID

Sümboliteks on mängukaardid kümnest ässani ja temaatilised torude ja kübarate ikoonid. Kõige väärtuslikem on pisihaldja sümbol. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5 teenid tehtud panuse tagasi vastavalt 2.5, 10 ja 50 kordselt.

leprechaun carol slot review

Wild sümbol on vikerkaar ja see asendab võiduliinis kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5 teenid panuse tagasi vastavalt 5, 20 ja 50 kordselt. Kui saad 1, 3 ja 5 rullikul samaaegselt scatter sümboli, käivitub kolm tasuta spinnide vooru. Kui saad scatterid 1. ja 3. rullikul, saad osa kõikvõimsast Scatter Nudge boonusest 5 rullikul.

“Leprechaun Carol” on nauditav jõuluslott paljude boonusfunktsioonidega. Võidu peavad sulle tooma tasuta spinnid ja võidukordajad, kuid kuna tegemist on volatiilse mänguga võib ette tulla ka pikemaid võiduta perioode.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Pragmatic Play

NEW john hunter and the book of tut slot

John Hunter and The Book of Tut

Näita rohkem

Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee