BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.01%
Loodud: 05/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Legacy of Ra Megaways videot

Legacy of Ra Megaways ülevaade

legacy of ra megaways slot blueprint

Koge Egiptuse võlu uue nurga alt “Legacy of Ra MegaWays” slotil! Tegemist on Blueprint Gaming mängulooja slotiga, millel on 6 rullikut ja 15 625 võiduliini. Kõrge volatiilsusega mängu keskmes on tasuta spinnide voor, millel boonusvooru alustad kuni 50 tasuta spinniga ja mis pakub erilisi laiuvaid sümboleid.

Mängumootoriks on Big Time Gaming tarkvaratootja MegaWays tehnoloogia ja panuseid saad teha alates 10€-st 100€ni spinni kohta nii arvutis kui mistahes nutiseadmel.

legacy of ra megaways slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Rullikute äärtes loovad mõnusa antiik-Egiptuse meeleolu uhked sambad, mängu taustal kõrguvad hiiglaslikud püramiidid ja toretsevad kaamlid. Sümboliteks, mis aitavad võite moodustada, on kaardimängu sümbolid üheksast ässani ja Egiptusele omased skarabeused, Anubis ja Horus. Kõige väärtuslikum tavasümbol on naisseikleja, mis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 25 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 6. Püramiidi pildiga käsikiri on Wild-asendussümbol ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

“Legacy of Ra MegaWays” kõige väärtuslikum boonus on tasuta spinnide voor. Seda saad proovida, kui rullikutele jääb pidama vähemalt 3, 4, 5 või 6 boonussümbolit. Olenevalt boonussümbolite arvust mängid 10, 15, 25 või 50 tasuta spinniga. Enne vooru algust valib mäng ühe erilise sümboli- kui neid sümboleid jääb mänguväljal pidada piisav arv, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele.


– KOKKUVÕTE

“Legacy of Ra MegaWays” kasutab MegaWays mängumootorit, kuid kujunduse ja teema poolest sarnaneb paljuski Novomatic mängulooja “Book of Ra Deluxe” ja Play ‘N Go “Book of Dead” mängudele.

Kasuta erilisi laiuvad sümboleid, mis tänu MegaWays tehnoloogiale muutuvad veelgi väärtuslikemateks ning võid tehtud panuse tagasi võita kuni 50 000-kordselt!

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem