Play’n GO Logo
  • Pakkuja: Play’n Go
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.00%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €90
  • Võimalik võit: kuni 450,000 mündid
  • Avaldati: 25.04.2018

Vaata Legacy of Egypt videot või mängi demo versiooni

Legacy of Egypt ülevaade

legacy of egypt slot

“Legacy of Egypt” on Play’n GO mängutootja 5 rulliku ja 30 võiduliiniga antiikaja Egiptuse teemaline mäng. Nagu nimigi ütleb on slott pühendatud populaarse Egiptuse kultuuri ja tolle aja jumalate temaatikale. Suurepärast disaini täiendab huvitav mängu ülesehitus ja heliefektid. Rullikut asetuvad Egiptusele iseloomulike püramiidide ja kaunistatud sammaste taustal.

legacy of egypt slot screen


– BOONUSED

Mängu Wild-asendussümboliks on skarabeus ning see saab moodustada ise võiduliine või asendada võiduliinides mistahes teist sümbolit peale Scatteri.

Scatteriks on püramiidi sümbol ja see saab moodustada Scatteri võite. Kõik scatteritega saadud võidud korrutatakse tehtud panuse väärtusega. Tasuta spinnide voor käivitub, kui saad rullikutel korraga 3 või enam Scatterit.

legacy of egypt slot bonus

Tasuta spinnide vooru alustad Jumalate Rattaga ja tasuta spinne saad täpselt nii palju, mis numbri peal ratta näidik pidama jääb. Maksimaalselt saad 20 tasuta spinni koos võidukordajaga. Lisaks sellele on tasuta spinnide voorus Wild Scatter, mis käitub nagu tavaline Wild selle erinevusega, et kui saad neid 2, käivitub Pyramid Spins boonus. Jällegi saad Jumalate Ratta abil kuni 8 Püramiidide spinni võidukordajaga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

NEW golden colts slot

Golden Colts

SOON starblast slot

Starblast

NEW cash vandal slot

Cash Vandal

NEW queens day tilt slot

Queen’s Day Tilt

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid