Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.51%
Loodud: 02/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Legacy of Dead demo versiooni tasuta

Legacy of Dead ülevaade

legacy of dead slot playngo

Legacy of Dead on Play N Go nimelise kasiinomängude looja slotikas viie rulliku ja 10 võiduliiniga. Tegemist on Antiik-Egiptuse teemalise mänguga, millel panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 25 000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Legacy of Dead on kergelt kõhedusttekitav slott, mille tegevus rullub lahti iidses surnukuuris. Üliterav graafika ja vahvad animatsioonid loovad mängulise keskkonna, samal ajal kui sümboliteks rullikutel on lisaks tavapärastele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka temaatilised jumal Horus, vaarao, surnute jumal Anubis, Tutanhamon ja boonussümbol kambri pildiga wild.

Võite saad vasakult paremale kõigi samadest sümbolitest moodustunud võiduliinide eest, juhul kui võiduliin algab esimesest rullikust. Wild asendab mistahes teisi puudujäävaid sümboleid ja täidab ka scatteri rolli olles valmis boonusmängu käivitama. Lisaks võid wididega moodustada ka iseseisva võiduliini saades sel juhul panuse väärtuse tagasi ka kuni 500-kordselt.


– BOONUSED

Legacy of Dead mängu kulminatsioon saabub tasuta spinnide boonusvoorus, kus möllu teevad erilised sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümbolid. Selleks, et boonusmängu pääseda, vajad aga vähemalt kolme wildi. Olenevalt wildide arvust, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahesaja kordselt pluss 10 tasuta mänguvooru. Boonusmängus valitakse ka üks sümbol, mis on võimeline laienema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.

legacy of dead slot screen


– KOKKUVÕTE

Rännak Antiik-Egiptusesse saab võimalikuks Play ‘N GO nimelise Legacy of Dead slotiga. Kui sulle meeldis sama mängulooja Book of Dead, siis pettuma ei pea sa nüüdki. Kuigi tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga nagu seda ongi suurem osa Play’N Go slottidest, siis tänu laienevatele sümbolitele tasuta keerutustega boonusvoorus säilib alati võimalus tehtud kaotused tasa teha.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem