Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.51%
Loodud: 02/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Legacy of Dead ülevaade

legacy of dead slot playngo

Legacy of Dead on Play N Go nimelise kasiinomängude looja slotikas viie rulliku ja 10 võiduliiniga. Tegemist on Antiik-Egiptuse teemalise mänguga, millel panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 25 000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Legacy of Dead on kergelt kõhedusttekitav slott, mille tegevus rullub lahti iidses surnukuuris. Üliterav graafika ja vahvad animatsioonid loovad mängulise keskkonna, samal ajal kui sümboliteks rullikutel on lisaks tavapärastele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka temaatilised jumal Horus, vaarao, surnute jumal Anubis, Tutanhamon ja boonussümbol kambri pildiga wild.

legacy of dead slot screen

Võite saad vasakult paremale kõigi samadest sümbolitest moodustunud võiduliinide eest, juhul kui võiduliin algab esimesest rullikust. Wild asendab mistahes teisi puudujäävaid sümboleid ja täidab ka scatteri rolli olles valmis boonusmängu käivitama. Lisaks võid wididega moodustada ka iseseisva võiduliini saades sel juhul panuse väärtuse tagasi ka kuni 500-kordselt.


– BOONUSED

Legacy of Dead mängu kulminatsioon saabub tasuta spinnide boonusvoorus, kus möllu teevad erilised sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümbolid. Selleks, et boonusmängu pääseda, vajad aga vähemalt kolme wildi. Olenevalt wildide arvust, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahesaja kordselt pluss 10 tasuta mänguvooru. Boonusmängus valitakse ka üks sümbol, mis on võimeline laienema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.


– KOKKUVÕTE

Rännak Antiik-Egiptusesse saab võimalikuks Play ‘N GO nimelise Legacy of Dead slotiga. Kui sulle meeldis sama mängulooja Book of Dead, siis pettuma ei pea sa nüüdki. Kuigi tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga nagu seda ongi suurem osa Play’N Go slottidest, siis tänu laienevatele sümbolitele tasuta keerutustega boonusvoorus säilib alati võimalus tehtud kaotused tasa teha.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee