Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.51%
Loodud: 16/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 85,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Le Kaffee Bar videot

Le Kaffee Bar ülevaade

le kaffee bar slot microgaming

“Le Kaffee Bar” on tuntud Microgaming-nimelise mängulooja slotikas, mis pakub 243 võiduliini viiel rullikul. Kujundus on tehtud, nagu nimest võib juba aimata, kohvipoe stiilis ning panuse suuruseks saad määrata alates 30 sendist 30 euroni spinni kohta. Boonustest on tulusaim tasuta spinnide voor, millel kõik wildid jäävad oma kohtadele kuni boonusvooru lõpuni.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Le Kaffee Bar” maitsekalt kujundatud nii, et rullikutel näed A, K, Q, J, 10 ja 9 madalama väärtusega sümboleid pluss kohvikruuse, koogikesi ja kolme mängu peategelast.

le kaffee bar slot screen

Teenindaja, mees ja naine on temaatilised ikoonid, millest viimane maksab kõige suuremaid võite. Punapäine neiu toob sinu tehtud panuse väärtuse tagasi kümnekordselt, kui saad neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

Wild Spin Again on vahva boonus, mis pakub iga kord tasuta spinni, kui kas vertikaalselt või horisontaalselt satuvad mänguväljal järjestikku kolm sama sümbolit. Sealjuures muutub võiduliini keskmine sümbol wildiks ja jääb järgneva tasuta spinni ajaks samale kohale.

Veelgi tulusam on Scatter Collection. Kogu kohvikruusi sümboleid ja kui saad neid kokku kümme, algab tasuta spinnide voor kümne priikeerutusega. Kahekümne kohvitassi eest saad 15 priispinni ja 30 eest koguni kaheksateist. Seda, millal boonusvooru käima tahad panna, saad ise valida ning sellest sõltubki priispinnide arv.


– KOKKUVÕTE

“Le Kaffee Bar” on madala volatiilsusega mäng, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2833-kordselt. Boonustest on kõige kasulikum Scatter Collection tasuta spinnide ja kasvava võidukordajaga.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem