Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.05%
Loodud: 08/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 146,000 mündid

Lara Croft Temples and Tombs ülevaade

lara croft temples and tombs slot microgaming

“Lara Croft: Temples and Tombs” on viie rulliku ja 243 võiduliiniga mäng Microgaming kasiinomängude tootjalt. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja tähelepanu keskpunktis on Rolling Reels funktsioon, mis võib võidukordaja kergitada kuni viieni. Järjestikkuste võitudega võid tasuta spinnide voorus saada ka kuni 15-kordse võidukordaja ja tasku pista tehtud panuse väärtuses 7343-korda suurema võidu.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui oled Lara Crofti filmide austaja, siis tead, et talle meeldib lahendada võimatuna näivaid ülesandeid. Sellel slotil saad lisaks põnevate ülesannete lahendamisele kergitada kaant ka hinnalistelt aardekirstudelt. Mängu tegevus toimub Rikkuste Templis ja sümbolid on asetatud kivist raami sisse. Näed nii tõrvikuid, konkse, kotte kui ka veepudeleid.

lara croft temples and tombs slot review

Väärtuslikemad sümbolid on aga alligaatorite jumal, kuldne pea ja Lara Crofti tegelaskuju. Neist viimane on mootorratta seljas ning maksab ka kõige suuremaid võite. Viis Lara Crofti võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 50 -kordselt. Wild-asendussümboliks on skarabeuse pildiga kuldmünt.


– BOONUSED

“Lara Croft: Temples and Tombs” mängu keskne boonus on eelnimetatud Rolling Reels. Sümbolid langevad positsioonidele ülalt alla ning kui moodustub võiduliin, haihtuvad selles osalised olnud sümbolid ja asenduvad uutega. Nii võid ühe spinniga saada mistahes arvu järjestikkuseid võite, kusjuures iga võiduga kasvab võidukordaja vastavalt kahe-, kolme- ja viimaks viie peale.

Tasuta spinnide voor algab, kui saad kolm või enam ajakirja pildiga scatterit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust, saad kasiino kulul keerutada kaheksa kuni kolmkümmend kaks korda. Ka nüüd kasvab iga võiduga võidukordaja suurus, mis algab kolmest ja võib kerkida ka kuni 15 peale!

lara croft temples and tombs slot screen

Jackpot – samal ajal kui mängid, peab mäng arvestust rullikutel pidama jäänud wild sümbolite üle. Lõppkokkuvõttes- mida rohkem wilde saad, seda suurem on võimalus võita jackpot. Neid on kolm erinevat- Minor-, Major- ja Grand jackpot ning väärtus 15-, 100- ja 5000- kordne tehtud panuse väärtus.


– KOKKUVÕTE

“Lara Croft: Temples and Tombs” on volatiilne mäng, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 7342-kordselt. Väljanägemiselt on tegemist suurepärase mänguga ja ka Rolling Reels boonusfunktsioon on ühteaegu nii lõbus kui ka äärmiselt tulus. Tasuta spinnide voorus võid saada võitudele kuni 15-kordse võidukordaja.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

SOON space enigma slot

Space Enigma

NEW the incredible balloon machine slot

The Incredible Balloon Machine

double lucky line slot

Double Lucky Line

NEW african quest slot

African Quest

Rohkem infot

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee