ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 10/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 216,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Lake’s Five ülevaade

lakes five slot elk studios

“Lake’s Five” on Elk-nimelise mängulooja 5 rulliku ja 178 võiduliiniga slotikas. Mängu tegemiseks on inspiratsiooni ammutatud legendaarsest Ocean’s Eleven kultusfilmist, kuid slotil on ka omad erilised konksud. Rullikutel spinnides koged retke järvel viiest liikmest koosneva seiklushimulise tiimiga.

lakes five slot review

Enne, kui lähed Vegase kogemust jahtima, pane paika oma panustamise strateegia. Selleks kasuta “Coins Stack” nuppu rullikutest vasakul, et valida sobiv mündi väärtus alates 20 sendist 100€ni. Kui tüdined “Spinn” nupu klõpsimisest, kasuta “Auto” nuppu ja mäng teeb sinu eest soovitud arvu keerutusi.


– BOONUSED

Mr Lake on mängu scatter-sümboliks ja juba kahe Mr Lake sümboli pidama jäämisel mänguväljal käivitub Wild respinnide boonusvoor. Nüüd muutuvad scatterid wild-asendussümboliteks ja wildiga rullikud liiguvad iga respinniga ühe võrra madalamale.

lakes five slot freespins

The Heist boonusmäng käivitub kolme scatteriga, mis muutuvad Kuldseteks Võtmekesteks. Saad 10 tasuta spinni ja iga uue Kuldse Võtmekese sümboli ilmumisel saad ühe tasuta spinni juurde. Mis teeb The Heisti eriliseks? Selleks on Jalutavad Wildid, sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wildid, Ronivad Wildid ja võidukordajaga Wildid.

Jalutavad-, laienevad ja ronivad Wildid tulevad mängu, kui boonusmängu ajal jäävad 1., 3. ja 5. rullikul pidama võtme sümbolid. Jalutav Wild liigub iga spinniga ühe koha võrra paremale. Sama rulliku väljadele laienev Wild jääb oma kohale tasuta spinnide otsasaamiseni. Roniv Wild liigub iga spinni järel ühe võrra ülespoole. Wild sümbolid, mis rullikute vahel liikudes omavahel ristuvad, annavad selleks spinniks võidukordaja.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios 96.30% 21. Jan 2020
hit it hard slot

Hit it Hard

ELK Studios 96.10% 3. Dec 2019
cygnus slot

Cygnus

ELK Studios 96.10% 5. Nov 2019
ice wolf slot

Ice Wolf

Näita rohkem