ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 10/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 216,000 mündid

Lake’s Five ülevaade

lakes five slot elk studios

“Lake’s Five” on Elk-nimelise mängulooja 5 rulliku ja 178 võiduliiniga slotikas. Mängu tegemiseks on inspiratsiooni ammutatud legendaarsest Ocean’s Eleven kultusfilmist, kuid slotil on ka omad erilised konksud. Rullikutel spinnides koged retke järvel viiest liikmest koosneva seiklushimulise tiimiga.

lakes five slot review

Enne, kui lähed Vegase kogemust jahtima, pane paika oma panustamise strateegia. Selleks kasuta “Coins Stack” nuppu rullikutest vasakul, et valida sobiv mündi väärtus alates 20 sendist 100€ni. Kui tüdined “Spinn” nupu klõpsimisest, kasuta “Auto” nuppu ja mäng teeb sinu eest soovitud arvu keerutusi.


– BOONUSED

Mr Lake on mängu scatter-sümboliks ja juba kahe Mr Lake sümboli pidama jäämisel mänguväljal käivitub Wild respinnide boonusvoor. Nüüd muutuvad scatterid wild-asendussümboliteks ja wildiga rullikud liiguvad iga respinniga ühe võrra madalamale.

lakes five slot freespins

The Heist boonusmäng käivitub kolme scatteriga, mis muutuvad Kuldseteks Võtmekesteks. Saad 10 tasuta spinni ja iga uue Kuldse Võtmekese sümboli ilmumisel saad ühe tasuta spinni juurde. Mis teeb The Heisti eriliseks? Selleks on Jalutavad Wildid, sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wildid, Ronivad Wildid ja võidukordajaga Wildid.

Jalutavad-, laienevad ja ronivad Wildid tulevad mängu, kui boonusmängu ajal jäävad 1., 3. ja 5. rullikul pidama võtme sümbolid. Jalutav Wild liigub iga spinniga ühe koha võrra paremale. Sama rulliku väljadele laienev Wild jääb oma kohale tasuta spinnide otsasaamiseni. Roniv Wild liigub iga spinni järel ühe võrra ülespoole. Wild sümbolid, mis rullikute vahel liikudes omavahel ristuvad, annavad selleks spinniks võidukordaja.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Rohkem infot

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee