Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.26%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €300
  • Võimalik võit: kuni 375,000 mündid

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss ülevaade

kingdoms rise guardians of the abyss slot playtech

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss on Playtech mängulooja slotimäng viie rulliku ja 25 võiduliiniga. Tegemist on põneva “Kingdoms Rise” seeria mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 300 euroni spinni kohta. Tasuta spinnide voorus saad ise lahendada müsteeriume, astuda vastu pühendunud valvuritele ja kõige selle eest ka raha võita. Respinnide vooru pääsemiseks vajad erilisi tokenseid ja hea õnne korral võid käpa peale panna ka kolmele kasvava võidusummaga jackpotile.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Ole valmis sukelduma sügavale vee all, sest “Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss”tegevus just vetesügavustes aset leiabki! Lisaks nelja tüüpi juveeli sümbolitele näed ka kolme erinevat lahingrelva ja kolme mütoloogilist valvurit – Odeoni, Akali ja Jaxi.

kingdoms rise guardians of the abyss slot screen

Jax on neist kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 8-, 20- ja 40-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Wild asendab kõiki teisi tavasümboleid ja on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini.

Boonussümbol scattereid on mängul kahte erinevat- üks kuldse ja teine hõbedase raamiga.


– BOONUSED

Vähemalt kolme scatteriga pääsed “Guardians” boonusvooru sealjuures sõltub priikeerutuste arv ja boonusvooru omadused just täpselt boonusvooru käivitanud scatterite tüübist.

Kogu mängu erilisi tokenseid ja saad paigalejäävaid wilde ning kui varud pisut kannatust, võid välja teenida ka ühe mängu kolmest jackpotist.


– KOKKUVÕTE

“Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss” on keskmise volatiilsusega suurepärane mäng, mille suurim tõmbenumber on eepiline jackpot. Lisaks sellele võid arvestada suurte võitudega ka Jax boonusvoorus tänu võidukordajale ja tehtud panuse väärtusest kuni 1250-korda suuremate võitudega tasuta spinnide voorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

SOON kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

SOON kingdoms rise forbidden forest slot

Kingdoms Rise: Forbidden Forest

NEW golden macaque slot

Golden Macaque

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee