Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.26%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Kingdoms Rise: Forbidden Forest ülevaade

kingdoms rise forbidden forest slot playtech

Kingdoms Rise: Forbidden Forest on viie rulliku ja 576 võiduliiniga mäng Playtech nimeliselt mänguloojalt. Tegemist on “Kingdoms Rise” nimelise mängude seeria mänguautomaadiga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist koguni 2000 euroni spinni kohta. Mängu kõige atraktiivsemad boonusfunktsioonid on respinnid ja rändavad wildid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt on “Kingdoms Rise: Forbidden Forest” slott suurepärane. Tegevus toimub müstilise atmosfääriga metsas, kus näed rullikutel viite erinevat tüüpi kalliskive. Neile lisaks aitavad võite püüda graatsiline panter, karud ja kolm traditsioonilist sõdalast.

kingdoms rise forbidden forest slot screen

Mõõgakandjast sõdalane on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 20-kordselt, kui saad neid võiduliinis korraga vähemalt viis. Wildiks on imekaunis rohekristall, mis aitab võiduliinides puuduolevaid sümboleid asendada.


– BOONUSED

Erilisse respinnidega boonusvoorus pääsemiseks vajad mänguväljal kuldse öökulli maski. Olenevalt maskide arvust saad boonusvoorus mängida 2-, 4- või 12 respinniga. Nüüd muutuvad maskid rändavateks wildideks, mis tähendab, et võiduliinide moodustamine muutus just märksa lihtsamaks. Sule sümboli eest saad paugust kaks respinni juurde.

Kingdoms Rise seeriale omaselt saad ka sellel slotil koguda tokenseid ning vahetada neid respinnide vastu. Jackpotid võivad sülle kukkuda mistahes spinni ajal juhuslikult!


– KOKKUVÕTE

“Kingdoms Rise: Forbidden Forest” on lihtne mäng, mis sarnaneb mitme aspekti poolest sama seeria teistele mängudele. Põhieesmärgiks on pääseda boonusvooru ja pigistada maksimum välja respinnide voorus rändavate wildidega. Kui kogud piisava hulga tokenseid, saad vahetada need boonusauhindade vastu.

Tegemist on madala volatiilsusega slotiga, kuid kui peaks juhtuma, et täidad kogu mänguvälja väärtuslike sõdalase ikoonidega, saad tehtud panuse tagasi 11 520-kordselt!

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem