NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.96%
Loodud: 09/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €1
  • Võimalik võit: kuni 750,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata King of Slots videot

Mängi King of Slots demo versiooni tasuta

King of Slots ülevaade

king of slots slot netent

King of Slots on NetEnt nimelise tuntud mängutootja kuningate teemaline slotikas respinnide, wild asendussümbolite ja hajasümbolitega. Tegemist on vähevolatiilse mänguga, millel siiski võid hea õnne korral jõuda ka tasuta spinnide vooru. Boonusvoorus tulevad mängu ka võidukordajad.


KUJUNDUS JA SÜMBOLID

King of Slots pakub elamusi viiel rullikul 25 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida alates 25 sendist 250 euroni mänguvooru kohta ning sümbolite puhul torkavad silma värvikirevad puuviljad ja juveelid. NetEntile omaselt on graafika tasemel ning rullikud sätitud mustale taustale. Lisaks tüüpilisele wild boonussümbolile saad võite ka kirsside, sidrunite, melonite ja kroonidega.


BOONUSED

Boonusvoore on tegelikult isegi kaks. Lisaks tasuta keerutustele võib käivituda ka Sticky Win funktsioon, mille puhul võiduliinis osalenud sümbolid jäävad oma positsioonidele ja rullikud lähevad uuele ringile. See jätkub kuni saad uusi võidukombinatsioone. Tasuta spinne saad kolmkümmend nii, et kõik võidud kolmekordistatakse.

king of slots slot screen

Meie hinnangul ei ole tegemist võib-olla ehk nii suursuguse mänguga kui selle nimi viitaks, kuid sellegipoolest pakub paraja annuse aristokraatlikus stiilis meelelahutust. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita isegi kolme tuhande kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem