NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.88%
Loodud: 30/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 230,000 mündid

King of 3 Kingdoms ülevaade

king of 3 kingdoms slot netent

King of 3 Kingdoms mängul rändad ajas tagasi iidsesse Hiina, et pidada maha tuline lahing konkureerivate hõimudega. Sloti loojaks on tuntud Net Entertainment ja selle vapustav kujundus on tehtud viiele rullikule 243 võiduliiniga. Mängu kulminatsiooniks on tasuta spinnide voor, millel võid saada kuni 50 tasuta keerutust, sealjuures kõik võidud kolmekordistatakse. Panuseid saad teha alates 25 sendist 125 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

NetEntile omaselt on graafika ja kujundus viimase peal. Rullikud asetuvad külluslikult kaunistatud papüürusepaberil ning neilt leiad Hiina-stiilis kaardimängu ikoone pluss temaatilisi sõdurite ja kuningate pilte. Väärtuslikem tavasümbol on sinisesse siidiriidesse mässitud joonlaud. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, ootab sind tehtud panuse väärtusest vastavalt 4-, 20- ja 60-korda suurem võit.

king of 3 kingdoms slot screen

243 võiduliini tähendab, et võiduliine saad järjestikku reastatud samade sümbolite eest. Kui mõni tavasümbol jääb võiduliinis puudu, tuleb appi wild(Kolme Kuningriigi kaart). Siiski võib wild pidama jääda ainult 2. ja 4. rullikul.

Kuldse Draakoni monument on mängu scatteriks, mis käivitab tasuta spinnide vooru. Selleks aga pead neid järjestikkustel rullikutel saama vasakult paremale vähemalt kolm. Kui see õnnestub, võid arvestada 15 priispinniga, millele rakendub kolmekordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“King of 3 Kingdoms” on keskmise volatiilsusega slotikas, millel võid maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 792-kordselt. NetEnt on sellel korral valinud eepilise kuningriikide vahelise lahinguteema, kuid boonustega on jäädud tagasihoidlikeks. See ei tähenda aga, et tasuta spinnide voorus ei võiks sa suurelt võita kolmekordse võidukordajaga. Visuaalselt hea teostus ja ajaloolist hõngu edasi andev taustamuusika viivad su just õigesse meeleollu.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Rohkem infot

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee