NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.88%
Loodud: 30/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 230,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mängi King of 3 Kingdoms demo versiooni tasuta

King of 3 Kingdoms ülevaade

king of 3 kingdoms slot netent

King of 3 Kingdoms mängul rändad ajas tagasi iidsesse Hiina, et pidada maha tuline lahing konkureerivate hõimudega. Sloti loojaks on tuntud Net Entertainment ja selle vapustav kujundus on tehtud viiele rullikule 243 võiduliiniga. Mängu kulminatsiooniks on tasuta spinnide voor, millel võid saada kuni 50 tasuta keerutust, sealjuures kõik võidud kolmekordistatakse. Panuseid saad teha alates 25 sendist 125 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

NetEntile omaselt on graafika ja kujundus viimase peal. Rullikud asetuvad külluslikult kaunistatud papüürusepaberil ning neilt leiad Hiina-stiilis kaardimängu ikoone pluss temaatilisi sõdurite ja kuningate pilte. Väärtuslikem tavasümbol on sinisesse siidiriidesse mässitud joonlaud. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, ootab sind tehtud panuse väärtusest vastavalt 4-, 20- ja 60-korda suurem võit.

king of 3 kingdoms slot screen

243 võiduliini tähendab, et võiduliine saad järjestikku reastatud samade sümbolite eest. Kui mõni tavasümbol jääb võiduliinis puudu, tuleb appi wild(Kolme Kuningriigi kaart). Siiski võib wild pidama jääda ainult 2. ja 4. rullikul.

Kuldse Draakoni monument on mängu scatteriks, mis käivitab tasuta spinnide vooru. Selleks aga pead neid järjestikkustel rullikutel saama vasakult paremale vähemalt kolm. Kui see õnnestub, võid arvestada 15 priispinniga, millele rakendub kolmekordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“King of 3 Kingdoms” on keskmise volatiilsusega slotikas, millel võid maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 792-kordselt. NetEnt on sellel korral valinud eepilise kuningriikide vahelise lahinguteema, kuid boonustega on jäädud tagasihoidlikeks. See ei tähenda aga, et tasuta spinnide voorus ei võiks sa suurelt võita kolmekordse võidukordajaga. Visuaalselt hea teostus ja ajaloolist hõngu edasi andev taustamuusika viivad su just õigesse meeleollu.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem