Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud: 16/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €45
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Karamba Clan ülevaade

karamba clan slot microgaming

Microgaming nimelise mängulooja Karamba Clan viib meid rännakule ammusesse viikingite aega. Vihased Põhjamaade mehed on kokku pannud võitmatud klanni, et avastada uusi maid ja tuua koju hinnalisi aardeid.

Tegemist on lõbusa mänguga, mille kujundus on hoolikalt läbi mõeldud. Panuseid saad teha alates 9 sendist 45 euroni spinni kohta ning hea õnne korral tehtud panuse väärtuse võita tagasi kuni 10 000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Karamba Clan” ei ole ehk kõige originaalsema teemaga mäng, kuid viikingid tekitavad alati intriigi ja panevad rahamäed liikuma. Mänguväli pakub viite rullikut, millel võite saad üheksat võiduliini kasutades.

karamba clan slot screen

Wild sümboliks on sellel korral kartmatu viikingisõdalane, scatter boonussümbol on Merekoletis ja tavasümbolite hulgas näed nii kirvest, kiivrit, kilpi kui ka teisi temaatilisi ikoone.


– BOONUSED

“Karamba Clan” pakub levinud lisasid, mis tuttavad paljudest teistest Microgaming mängulooja slottidest. Wild asendab mistahes teisi võiduliinidest puuduolevaid sümboleid, samuti kahekordistab see kõik wildiga saavutatud võidud. See on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini. Viie wildiga kombo eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi koguni tuhandekordselt.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatterit, et mängida 15 mänguvooru ilma oma raha sisse panemata. Kõik võidud korrutatakse kolmega.


– KOKKUVÕTE

“Karamba Clan” on Microgaming mänguloojale väga iseloomulik slott, mille graafika on heal tasemel samamoodi nagu ka standardsed boonused. Kui otsid midagi uut ja huvitavat, siis sellelt mängult vaevalt seda leiad, samal ajal kui wildide abil võid saada tihti korralikke võite.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem