Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 13/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.3 – €900
  • Võimalik võit: kuni 90,000 mündid
Kus saad mängida Endorphina slotikaid
Kingswin Kasiino Logo
  • 25 tasuta spinni
  • Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Vaata Kamchatka videot

Kamchatka ülevaade

kamchatka slot

Endorphina on tulnud välja tõeliselt seiklusliku ja loodusjõude ülistava “Kamchatka” slotimänguga. Valmistu väljakutseks 5-rulliku ja 3-reaga mängul, mis on saanud oma nime samanimelise poolsaare järgi Venemaal, kus koged metsiku puutumatu looduse keerdkäike. Võita on võimalik lausa 243 erineva sümbolite kombinatsiooniga. Vesi, maa, tuli ja õhk on selle seikluse peategelased ning ühendavad ma jõud, et saaksid kasu lõigata Wildidest, Scatteritest, tasuta spinnidest ja mitmekordsetest võitudest. Selles mängus võid võita ka 500-mündi jackpoti, seega kui tahad teada kuidas, loe aga edasi!

“Kamchatka” on saadaval nii päris-kui ka mänguraha peale mängimiseks olenevalt, mis on sinu panustamisstrateegia. Peamine eesmärk on mängus ühildada 3 või rohkem sümbolit. Kõige enam boonuseid annab sümbol nimega “Aurora Borealis”. Kui rullkutele jääb pidama 3 või enam “Aurora Borealis” sümbolit mistahes asukohas, aktiveerib see “Kamchatka” boonuse. Kui rääkida suurtest võitudest, siis kõige väärtuslikemad sümbolid on kotkas, karu, kala ja rebane. Iga eelnimetatud 3-5 sümboliga võid teenida 10-250 münti. Wild asendab kõiki teisi sümboleid välja arvatud Scatter-sümbolit. Saades aktiivses võiduliinis 5 või enam wild-sümbolit, teenid lausa 500 mündi suuruse võidu.

kamchatka slot screen

3, 4 ja 5 “Aurora Borealis” sümboliga teenid vastavalt 6, 12 ja 15 “Kamchatka” tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus jäävad kõik saadud Wildid paigale nii kaua kui mängija võidab.

“Kamtchatka” slotimäng on saadaval kasiinodes, mis pakuvad Endorphina mänge ning seda saab mängida erinevates nutiseadmetes. Mängu jaoks ei ole vaja alla laadida iPhone’i rakendust ega Androidi .apk faili.

“Kamtchatka” mängus avaneb mängijatele võimalus avastada Venemaa kõige eraldatumat ja kaunimat nurgakest. Siin kohtuvad erinevad loodusjõud ja muudavad Kamtchtka poolsaare eriliseks. Mäng võlub värvilise graafika ja atraktiivsete boonustega. Lisaks saab mängija tunnetuse kätte saamiseks slotti proovida ka mänguraha peale.

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 20. Feb 2020
aus dem tal slot

Aus Dem Tal

Endorphina 96.00% 11. Feb 2020
cash tank slot

Cash Tank

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Näita rohkem