Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.13%
Loodud: 25/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 2-2-3-4-4
  • Panuse suurus: €0.25 – €5,000
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Jump! videot

Jump! ülevaade

jump slot

Jump! mängus leiad ennast lõbutsemas puuviljasel 5×3 mängulaual 25 võiduliiniga. See slot tehti valmis 2018. aasta kevadel, kui mängulooja Habanero oli eesmärgiks võtnud viia mängijad tagasi aeg kui slotikad olid “kiired, lõbusad ja vihased!”. Mängu disainis on võetud eeskuju maapealsete kasiinode tuntuimast tegelasest Jokkerist, kes on just see, kes “Jump!” slotil aitab sul võita 1000 mündi-jackpoti!

Saad valida nii mängu-kui pärisraha peale mängimise vahel. Tee oma valik ja proovi erinevaid panustamise tasemeid ja strateegiaid. Kõik 25 liini on kohaldatavad, mis tähendab, et saad panuse suuruseks määrata 0.25€-st 125€-ni spinni kohta.

jump slot screen

Mis on mängu põhimõte? Raha teenid, kui saad rullikutel järjestikku 3 sama sümbolit vasakult paremale. Sidrunid, kirsid, melonid, apelsinid ja ploomid on küll maitsvad, kuid raha saad nende eest vähem kui seitsmete, kellade ja “bar”-ide eest. Kolme järjestikkuse sümboli eest teenivad võitjad kuni 100 münti, viie “7” sümboli eest saad maksimaalsed 500 münti. Iga võidukombinatsiooni eest annab mäng sulle 1 lisaspinni, mis kompenseerib standardsete tasuta spinnide puudumist. Nii kaua kui võidad, saad tasuta spinne juurde!

BOONUSED

“Jump!” mängus ei ole võimsaid plahvatusi vaid tuleb tabada kavalaid jokkereid, kes on Wild sümboliks. Lisaks tavapärasele teiste sümbolite asendamisele kahekordistab wild võiduliini moodustamisel kõik võidud.

MOBIILIS MÄNGIMINE

Mängi Jump! slotti kasiinodes, mis pakuvad Habanero mänge, näiteks Eestis on selleks Kingswin Kasiino. Mobiilis mängimiseks ei ole vaja alla laadida tarkvara vaid mängimine toimub brauseris.

KOKKUVÕTE

Kui otsid põnevat väljakutset, siis võib-olla just “Jump!” on lahendus sinu mängukire rahuldamiseks. Kogenenumate slotisõprade jaoks võib see väljakutseid pakkuv mäng tagasi tuua vanad mälestused.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Rohkem infot

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee