iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.94%
Loodud: 21/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 150 mündid

Vaata Jumbo Stampede videot

Jumbo Stampede ülevaade

jumbo stampede slot

“Jumbo Stampede” mängus maandud Musta mandri südames ning saad nautida safariseiklust koos kõigi lahedate džungiasukatega. Tiigrid, gepardid, sebrad ja ninasarvikud tervitavad sind 6 rulliku ja 4 reaga mänguväljal, et aidata moodustada üks 4096-st võiduliinist. “Jumbo Stampede” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel võid võita kuni 3000€.

“Jumbo Stampede” loojaks on tuntud slotimängude tootja iSoftBet ning lisaks kõige muule saad kasu lõigata tasuta spinnide voorust, mis käivitub, kui rullikutele jääb korraga pidama vähemalt 3 scatter-sümbolit. Maksimaalselt võid teenida 50 tasuta spinni ja selles voorus võid omakorda spinne juurde saada kuitahes palju kordi. 150 mündi väärtusega võrdne Jackpot ja muunduvad wildid lisavad mängule veelgi põnevust juurde.

jumbo stampede slot screen


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Mängu eesmärgiks on koguda võiduliinis vasakult paremale 2 kuni 6 sama sümbolit ning panuseid saad teha alates 0,20€-st kuni 20€-ni spinni kohta. Nagu juba mainitud, on väärtuslikemad temaatilised loomade sümbolid ning eriti tulus Elevant, mis maksab välja 20 kuni 150 mündi väärtusega võrdseid võite. Ninasarvikud, tiigrid, sebrad ja gepardid maksavad 15 kuni 125 mündi väärtusega võrdseid võite, kui saad neid võiduliinis vähemalt 3.

Madalama väärtusega sümbolite hulgas on väärtuslikemad Ässad ning 3 seda sümbolit toob sulle kohe sisse 7 mündi väärtusega võrdse võidu. 6 Ässa sümboli eest võiduliinis saad 75 mündi väärtusega võrdse võidu. Wild-asendussümbol asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Scatterite. Scatter käivitab omakorda Jumbo Stampede boonusmängud.

Wild asendussümbol võib pidama jääda ainult 2., 3., 4. ja 5. rullikul. Boonusvoorudes muutub Wild aga kaheks või kolmeks wildiks ja nii suurendab võiduvõimalusi hüppeliselt.


– TASUTA SPINNID

Nagu juba öeldud, tuleb Jumbo Stampede tasuta spinnide voorus mängimiseks koguda vähemalt 3 scatter sümbolit mistahes asukohaga mänguväljal. 3, 4, 5 või 6 scatterit annavad sulle vastavalt 8, 15, 20 ja 50 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus võivad rullikutel pidama jääda ka erilised Jumbo sümbolid, mis maksavad võite isegi ilma järjestikku asumata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee