BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 95.75%
Loodud: 07/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Journey of the Gods ülevaade

journey of the gods slot

“Journey of the Gods” on 5 rulliku ja 10 võiduliiniga mänguautomaat Blueprint Gaming mänguloojalt, mille peategelasteks on Kreeka antiikjumalad. Kauni disainiga mängu eripäraks on tasuta spinnide voor, mis algab, kui saavutad mitu võitu järjest. Mida rohkem järjest võidad, seda rohkem saad kasiino kulul edasi spinnida. Teoreetiliselt võid iga spinniga võita oma panuse tagasi 5000 kordselt. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

Visuaalselt näeb “Journey of the Gods” välja eriliselt maagiline. Äktsion leiab aset taevastes kõrgustes ja sümboliteks on mängukaartide sümbolid A, K, Q, J, Egiptusest pärit ristid, Hermes, ilu- ja armastuse jumalanna Aphrodite ning peajumal Zeus.

journey of the gods slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on “Journey of the Gods” logo. Saa neid võiduliinis 3, 4 või 5 ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 5, 50 või 500 kordselt. Wild-asendussümbol on päike ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.


– BOONUSED

Peale igat võitu asendatakse võiduliini moodustanud sümbolid uute vastu – nii võid peale igat võitu saavutada kohe uue võidu otsa ilma oma raha panustamata. Kui saavutad nii 4 võitu järjest, käivitubki tasuta spinnide voor 10 spinniga. Tasuta spinnide voorus toimub sama mis mängu tavarežiimis- iga võidu järel saad võimaluse võtta uus võit kasiino kulul. Maksimaalselt võid saada 50 lisaspinni, kui võidad 8 korda järjest.


– KOKKUVÕTE

“Journey of the Gods” on lihtne mäng, mis järgib populaarset Kreeka jumalate temaatikat. Tegu on keskmise riskitasemega mänguga, mis tähendab, et väiksemaid võita saad üsna tihti ja hea õnne korral võid tasku pista ka tehtud panusest 5000 korda suurema summa. Peavõidu napsamiseks tuleb sul kogu mänguväli täita “Journey of the Gods” logo sümbolitega.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem