Yggdrasil Gaming Logo
  • Pakkuja: Yggdrasil Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 95.30%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €25
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
  • Avaldati: 01.04.2015

Vaata Joker Millions videot või mängi demo versiooni

Joker Millions ülevaade

joker millions slot

“Joker Millions” on tuntud mängutootja Yggdrasil Gaming progressiivne slotimäng, millel on 5 rullikut ja 25 võiduliini. Tegemist on hea väljanägemisega lõbusa mänguga, mis imiteerib vanu old-school slotte. “Joker Millions” ei paista silma ühegi spetsiaalse eriefektiga, kuid mängu on huvitav sisu. Iga kord, kui saad “Joker Millions” mängul võidu, jäävad võidukombinatsiooni moodustanud sümbolid omale kohale ja rullikud keerlevad edasi niikaua kuni moodustad uusi võidukombinatsioone.

joker millions slot screen

Mängu väljanägemine on üsna klassikaline pakkudes puuvilja-, kellade-, seitsmete- ja jokkerite sümboleid. Taust on tume, mis lisab mängule elegantse väljanägemise.

Mängul ei ole ei Wild-asendussümbolit, Scatterit, tasuta spinne ega standardset boonusvooru. See-eest on väärtuslik Lucky 7, mis on mängu kõige suuremaid võite maksev sümbol. Kui saad neid võiduliinis 5, teenid 300 mündi väärtusega võrdse võidu.

joker millions slot review

Kui saad kõigil rullikutel samaaegselt “Jester” sümboli, käivitub Jackpoti spinn. Jackpot spinniga saad kohe vähemalt 5 müstilist võitu ja spinnida saad niikaua kuni “Jester” sümboleid tuleb mänguväljale juurde. Iga Jester annab sulle 1000 mündi väärtuses raha juurde. Lõpuks, kui suudad kogu mänguvälja täita 15 Jesteri sümboliga, võidad ihaldusväärse mängu jackpoti.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON dwarf mine slot

Dwarf Mine

NEW champions of rome slot

Champions of Rome

NEW cazino cosmos slot

Cazino Cosmos

NEW trolls bridge slot

Trolls Bridge

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid