Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 17/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 1,312,500 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen videot

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen ülevaade

john hunter scarab queen slot pragmatic play

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen on Pragmatic Play nimelise mängulooja slott 5 rulliku ja 25 võiduliiniga. Ka mitmest teisest mängust tuttav seikleja John Hunter on alati valmis seiklustest ning nüüd viib tee teda otse vaaraode kodumaale Egiptusesse. Eriliste “Raha” sümbolitega saad topeltvõite ja kasuks tuleb ka kuni 25-kordne võidukordaja. Boonuste valikusse kuuluvad veel respinnid ja tasuta keerutuste voor Money Collect lisafunktsiooniga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kogu seiklus rullub lahti püramiidide taustal samal ajal kui meeleolu loovad tempokad trummirütmid. Rullikutel näed lisaks A, K, Q ja J ikoonidele ka temaatilisi kottide, relvavöö, Anubise(koera moodi jumal) ja nimikangelase John Hunteri sümboleid.

john hunter scarab queen slot screen

Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,4-, 2- ja 32-kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5.

Naisvaarao on mängu asendussümbol wildiks ja võib pidama jääda kõigil rullikutel peale esimese. See asendab võiduliinides kõiki tavasümboleid.


– BOONUSED

Money Collect on üks paremaid kiire raha teenimise võimalusi. Iga 1., 2., 3. ja 4. rullikul pidama jääv skarabeuse sümbol toob sulle koheselt sisse juhusliku rahaauhinna. Kui skarabeus ilmub 5. rullikul, lõikad kasu erinevatest lisafunktsioonidest nagu Collect, Extra Credit Collect, Multiplier Collect, Expanding Collect ja Respin Collect. Tasuta spinnide boonusvooru pääsed kolme või enama püramiidi ikooni abil.


– KOKKUVÕTE

“John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel pearolli täidavad erilised “Rahasümbolid”. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 800-kordselt ning Multiplier Collect sümboli abil ka kuni 10 500-kordselt!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem