Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 17/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 1,312,500 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen videot

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen ülevaade

john hunter scarab queen slot pragmatic play

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen on Pragmatic Play nimelise mängulooja slott 5 rulliku ja 25 võiduliiniga. Ka mitmest teisest mängust tuttav seikleja John Hunter on alati valmis seiklustest ning nüüd viib tee teda otse vaaraode kodumaale Egiptusesse. Eriliste “Raha” sümbolitega saad topeltvõite ja kasuks tuleb ka kuni 25-kordne võidukordaja. Boonuste valikusse kuuluvad veel respinnid ja tasuta keerutuste voor Money Collect lisafunktsiooniga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kogu seiklus rullub lahti püramiidide taustal samal ajal kui meeleolu loovad tempokad trummirütmid. Rullikutel näed lisaks A, K, Q ja J ikoonidele ka temaatilisi kottide, relvavöö, Anubise(koera moodi jumal) ja nimikangelase John Hunteri sümboleid.

john hunter scarab queen slot screen

Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,4-, 2- ja 32-kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5.

Naisvaarao on mängu asendussümbol wildiks ja võib pidama jääda kõigil rullikutel peale esimese. See asendab võiduliinides kõiki tavasümboleid.


– BOONUSED

Money Collect on üks paremaid kiire raha teenimise võimalusi. Iga 1., 2., 3. ja 4. rullikul pidama jääv skarabeuse sümbol toob sulle koheselt sisse juhusliku rahaauhinna. Kui skarabeus ilmub 5. rullikul, lõikad kasu erinevatest lisafunktsioonidest nagu Collect, Extra Credit Collect, Multiplier Collect, Expanding Collect ja Respin Collect. Tasuta spinnide boonusvooru pääsed kolme või enama püramiidi ikooni abil.


– KOKKUVÕTE

“John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel pearolli täidavad erilised “Rahasümbolid”. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 800-kordselt ning Multiplier Collect sümboli abil ka kuni 10 500-kordselt!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.55% 19. Sep 2020
wild walker slot

Wild Walker

Pragmatic Play Slotid 96.50% 27. Aug 2020
peaky blinders slot

Peaky Blinders

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.50% 6. Aug 2020
curse of the werewolf megaways slot

Curse Of The Werewolf Megaways

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.55% 17. Jul 2020
the dog house megaways slot

The Dog House Megaways

Näita rohkem