Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 25/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×6
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 900,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata John Hunter and the Aztec Treasure videot

John Hunter and the Aztec Treasure ülevaade

john hunter and the aztec treasure slot pragmatic play

“John Hunter and the Aztec Treasure” on seiklustest pakatav slotimäng Pragmatic Play-nimeliselt kasiinomängude loojalt. Sellel on viis rullikut ja koguni 7776 erinevat võiduliini ning tegemist on kartmatu avastaja John Hunteri seeria teise mänguga. Panuse suuruseks saad määrata alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja tasuta keerutuste voorus kasu lõigata kuni kümnekordsest võidukordajast.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“John Hunter and the Aztec Treasure” mängu sisuks, nagu nimigi vihjab, on iidse asteekide impeeriumi hiilgeajad. Kogu tegevus toimub aga pimedas öös nii et pinget kruvitakse järjest juurde. Sümboliteks on lisaks A, K, Q ja J ikoonidele ka põlevad tõrvikud, Johni müts, lasso, madu ja muud teemaga kokkuminevat. John Hunteri sümbol on kõige tulusam ja maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,75-, 1,5- ja 4-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

john hunter and the aztec treasure slot screen

Wildiks on salapärane postamendi pildiga mask, mis võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja asendab teisi puuduolevaid ikoone võiduliinides. Võite saad iga kord, kui võiduliin moodustub rullikutel vasakult paremale.


– BOONUSED

Scatter boonussümboliks on eriline Book of Mystery raamat ja kui saad neid korraga vähemalt kolm, saad kätt proovida tasuta spinnide voorus. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust saad ka tasuta spinne- kolme boonussümboli eest kuni 5-25 priikeerutust, nelja eest 10-25 ja viie eest 15-25 tasuta spinni. Samal ajal saad kõigile võitudele võidukordaja, mis jääb vahemikku kahest kümneni.

Kui boonusvoorus jääb mänguväljal pidama veel scattereid, saad kuni 15 priikeerutust lisaks.


– KOKKUVÕTE

“John Hunter and the Aztec Treasure” lihtne mäng, mis võib pakkuda tehtud panuse väärtusest kuni 9000 tuhat korda suuremaid võite.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem