NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.48%
Loodud: 29/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Jingle Spin videot

Mängi Jingle Spin demo versiooni tasuta

Jingle Spin ülevaade

jingle spin slot

Kas ootad paksu lumevaipa, jõulukinke ja perega aja veetmist? Või oled kuri Grinch, kes tahaks selle kõik pikalt saata? Igal juhul ei ütleks keegi meist ära ühele ilusale rahalisele jõulukingile, või mis? NetEnt aitab sul omale ise ilusa jõulukingi teha, kui mängid nende 5 rulliku ja 20 võiduliiniga jõuluteemalisel Jingle Spin slotikal. Saad keerutada alates 20 sendist kuni 200€ni spinni kohta. On aeg kampa lüüa jõulutaadi enda ja tema abilistega ning viia ennast jõulumeeleollu!

Sümbolid on kõik konksustatud ning nendeks on A, K, Q, J ja 10 ning erinevad jõuluteemalsied kaunistused. Punane/kuldne ümar jõuluehe on kõige väärtuslikem- kui saad neid võiduliinis 5, annab see sulle tehtud panuse summa tagasi 50-kordselt! Kingipakk on Wild sümboliks ja see asendab kõiki teisi sümboleid ja aitab sul moodustada võiduliine. Mängul on ka Jõuluehete Ratas, millel võid saada 4 erinevat tüüpi boonuseid– paljunev Wild, tasuta spinnide, mündivõit ja üllatusboonus.

jingle spin slot screen

Jõulmees ise paneb rullikud käima ning kogu trall käib nelja tulusa boonusfunktsiooni ümber. Asendussümbol Wild mistahes rullikutel, käivitabki ühe neljast boonusest. Võid saada rahaauhindu, vasakule ja paremale paljunevaid Wilde, tasuta spinne ja teenida veel lisaks ühe kolmest eriboonusest. Tasuta spinnide voorus saad võita lisaspinne, raha kohe kätte ning vasakule ja paremale paljunevaid Wilde.

Boonustest kõige tulusam ongi tasuta spinnide funktsioon, sest võid järjest uusi spinne juurde võita. Selleks tuleb sul tasuta spinnide sümbol saada järjestikku wild-sümboliga. Tasuta spinnide voorus saadud Paljunevad Wildid ja mündivõidud paisutavad sinu võiduvõimalusi ja võidusummat veelgi.

jingle spin slot mobile

Maksimaalselt võid Jungle Spin mängul võita oma tehtud panuse summa tagasi 473,75- kordselt. Tasuta spinnid on mängus need, mis raha sisse toovad, nii et püüa koguda neid nii palju kui võimalik.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee